Mодель Playboy засвітила піхву в стамбульській мечеті Святої Софії

24 жовтня 2018, 12:26

Бельгійська модель Маріса Папен продемонструвала себе голу нижче пояса у мечеті Святої Софії в Стамбулі.

Кралечка Playboy пройшла на територію всесвітньо відомої історичної та культурної пам'ятки, будучи вбрана в традиційну мусульманську бурку. Але потім задерла її, позуючи для фотографа Джессі Вокера.

Про це пише The Mirror.

Маріса показала свій дітородний орган у мечеті

Оголюватися в священних місцях та інших контраверсійних локаціях - це фішка Маріси, завдяки якій вона стала відомою. Дівчина, яка позиціонує себе як "вільну духом та дику серцем експресіоністку", вже робила це коло Стіни плачу в Єрусалимі, а за аналогічну витівку на тлі Карнакського храму в Єгипті навіть побувала за ґратами.

Експресіонізм, що поробиш...

"Якщо ви бували в Айя-Софії, то знаєте, що там постійно тисячі людей. Ми вирішили дочекатися групи з гідом, і поки гід розказував своє, і увага всіх була зосереджена, настав час гри", - розповіла Папен про свою стамбульську пригоду.

Причому фото, які вийшли в Маріси та Джессі з першого разу, пару не задовольнили, і свій "перфоменс" парочка повторила в тому ж місці й на наступний день.

А ви не робите таких фото під час подорожей?

А от від плану зняти "ню" в іще одному визначному історичному місці Туреччини їм довелося відмовитиcя через пильну увагу поліції. Зі слів Папен, в якийсь момент за ними навіть слідував озброєний охоронець, знаками показуючи, що пильнує. Тим не менш, Маріса з фотографом змогли без жодних перешкод покинути країну.

Маріса "вільна духом та дика серцем"

"Нам із Джессі подобається думати про себе як про сучасних Бонні й Клайда, які виконують місію Джеймса Бонда, насолоджуючись кожною хвилиною небезпеки", - поділилася модель.

Папен та її фотограф без перешкод виїхали з Туреччини після своєї витівки

Прінтскрін з The Mirror, фото з Twitter Папен

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали