Голодупа Волочкова відшмагала Собчак у лазні та полізла цілуватися

4 квітня 2019, 12:31

Закляті "подружки" Ксенія Собчак і Анастасія Волочкова опинилися в одній лазні та відшмагали одна одну віниками. А потім поцілувалися.

Так міг би починатися порнофільм, але насправді цим закінчилася програма "Осторожно, Собчак!" вдома у Волочкової.

Як відомо, стосунки Ксюші і Насті, що тривають вже понад 20 років, були різними. Спочатку дівчата дружили, потім дуже посварилися через коханця та поливали одна одну брудом, як могли.

І ось зараз, коли пристрасті давно вляглися, Собчак вирішила хайпонути на інтерв’ю з Волочковою, шпагати та особисте життя якої обговорюють у всьому СНД.

 
Настя зробила вигляд, що дуже рада бачити Ксюшу, та сама кинулася її обіймати

У бесіді з ведучою балерина розказала багато чого. І про те, як її шпагати впливають на чоловіків і секс, і про свій розрив із Сулейманом Керімовим, від якого була вагітна, і навіть про роман із Джимом Керрі.

 
Волочкова на прохання Собчак показала, що таке "вертольот" на ліжку. Не дивно, що у Насті так багато коханців - хто ж перед таким встоїть
 
Також під час програми Настя перевірила розтяжку Ксенії та заявила, що у неї є потенціал. Собчак при цьому відверто стібалася
 
 
Було і таке
 
Крім того, Волочкова розказала про свою інтрижку з голлівудським актором Джимом Керрі у далекому 2003-му: "Я йому реально дуже сподобалася. Але він сказав, що не кине Голлівуд заради мене, а я не залишу заради нього Росію"
 
Зі сльозами на очах Волочкова зізналася, що була вагітна від Керімова. І коли хотіла йому про це сказати, він раптом заявив, що якщо вона народить йому дитину, то він просто її забере у разі якогось конфлікту між ними. Потім Настя втратила дитину і розійшлася з Керімовим

Але додивитися цей феєричний випуск до кінця варто лише задля того, щоби побачити Собчак і Волочкову в купальниках у славнозвісній лазні. Дівчата не лише відшмагали одна одну віниками, повернувшись оголеними сідницями до камери, а й залізли по черзі у діжку з льодяною водою. А ще Настя полізла до Ксюші цілуватися.

 
То Собчак все ж таки вагітна чи ні?
 
Обережно! Буде гаряче!
 
Ксюша обрала скромніше бікіні та повернулася трохи боком
 
Нічого особливого, просто Собчак і Волочкова паряться у лазні
 
Від перегріву та емоцій Настя вирішила поцілувати пітну Собчак, а та не пручалася
Посмотреть эту публикацию в Instagram

Когда приглашаешь человека в дом, оказывая доверие, что получается потом- это на совести гостя.. Но как здорово, когда мне нечего прятать ни в теле,ни в душе... ни в собственном доме... А кому-то есть... 🤷‍♀️ А если люди не могут простить счастья, достатка, успеха, стройности тела, профессионализма,любви, любвеобильности, внимания мужчин и сексуальности-это тоже их удел...... #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #зима #творчество #volochkova #instagood #be #love #me #enjoy #best #good #ballet #друзья #книги #дом #снег #ксениясобчак

Публикация от Анастасия Волочкова (@volochkova_art) 3 Апр 2019 в 11:46 PDT

Стоп-кадри з відео "Осторожно, Собчак!"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали