"Наші тіла, наш вибір": гола Ратаковскі з квіткою між ногами виступила за права жінок

17 травня 2019, 11:09

Американська модель Емілі Ратаковскі приєдналася до світових селебріті, які засудили прийняття закону про заборону абортів у американському штаті Алабама.

Свій меседж у Instagram зірка підкріпила сміливим фото.

"Цього тижня 25 білих старих чоловіків проголосували за те, щоби заборонити аборти в Алабамі, навіть у випадках інцесту чи зґвалтування. Ці наділені владою чоловіки нав'язують свою волю над нашими тілами, щоби підтримати патріархат і зберегти промислову тюремну систему, позбавляючи жінок із низькими економічними можливостями права не розмножуватися", - написала Емілі.

 
Емілі Ратаковскі голяка виступила проти заборони на штучне переривання вагітності

Як підкреслила Ратаковскі, в Алабамі, де відсоток темношкірих громадянок найвищий у країні, спроба заборонити аборти пов'язана з класом та расою, і є "прямою атакою" на основні права людини.

"Наші тіла, наш вибір", - оголосила зірка.

Нагадаємо, раніше проти заборони абортів висловилася актриса Міла Йовович, яка не так давно сама пережила переривання вагітності.

Співачка Lady Gaga у своєму Twitter звернула увагу на те, що свіжоприйнятий закон передбачає для лікарів, які наважаться провести процедуру аборту, жорстокіше покарання - до 99 років позбавлення волі - ніж отримують нині ґвалтівники.

"Це дикість, і я молюся за жінок та юних дівчат, які постраждають від рук цієї системи", - зазначила зірка, котра свого часу сама стала жертвою сексуального насильства.

Фото з Instagram Ратаковскi

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали