"Молодість" стає доступнішою. Платний конкурс і трансляції наживо

19 жовтня 2007, 17:10

У суботу в Києві у палаці "Україна" відкриється 37-й міжнародний кінофестиваль "Молодість".

Цього року фестиваль пройде в оновленому форматі. Покази конкурсної програми в основному будуть проходити не в Будинку кіно, як це було раніше, а в кінотеатрі "Київ".

Тепер потрапляння на перегляди буде залежати не від наявності студентського квитка Театрального інституту, КНУКіМ чи знайомих, що можуть дістати запрошення, а від заощаджень - квитки на конкурсну програму "вільно" продаватимуться в касах.


Позаконкурсна програма буде представлена в кінотеатрах "Київська Русь", "Україна", "Жовтень" і "Комод". Пізніше у великих містах України пройде "Відлуння Молодості", де будуть показані окремі картини-учасники фестивалю.

Екс-киянин Маковецький працював і з Міхалковим у "12", і з Хотиненком у фільмі "72 метри"

Урочисте відкриття в "Україні" також буде "нестандартним". Тепер усі охочі, що не потраплять до палацу, можуть зручно вмоститися удома на диванах.

Так, Перший Національний о 20:00 наживо транслюватиме урочисте відкриття фестивалю. Разом із тим фільм відкриття "Молодості", картину голландського кінорежисера Йоса Стеллінга "Душка", головну роль у якій виконав екс-киянин Сергій Маковецький, на телебачення не пустять. Замість того 1-ий Національний покаже загалу стрічку "Ілюзіоніст".

Останній фільм Міхалкова "12" представлятиме Росію на "Оскарі"

На закриття фестивалю, що пройде 28 жовтня, організатори підготували російський фільм "1612", що представлять особисто режисер Володимир Хотиненко і продюсер Нікіта Міхалков.

На фестивалі також чекають російського режисера Олександра Сокурова з фільмом "Олександра". Крім того приїде французький актор Жерар Депардьє, що став уже завсідником київської "Молодості" – він очолить опікунську раду кінофестивалю.

Депардьє вже не один рік приїздить на "Молодість". Останнього разу - на запрошення подружжя Ющенків. Фото прес-служби президента

Також Депардьє проведе майстер-клас для акторів, поспілкується з пресою і вручить переможцю головний приз фестивалю - статуетку "Скіфський олень" і конверт із десятьма тисячами доларів.

За матеріалом Комсомольської правди в Україні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів