Чоловік Таї Повалій розповів, що замість неї буде інша жінка

19 жовтня 2007, 14:25

Від нещодавнього пограбування московської квартири зіркове подружжя Повалій-Ліхута вже відійшло. Задля більшої безпеки вони, щоправда, повісили ґрати на вікна та поставили квартиру на сигналізацію.

Однак це випробовування, виявляється, не єдине, яке випало на долю пари. У середу і четвер співачці і її чоловіку довелося буквально провести ніч на вулиці, та ще й під дощем...

Так, 18-го і 19-го жовтня креативне подружжя знімало новий кліп на пісню "Бывший".


"Ми запросили італійського оператора, того самого Алессандро Феррічіоса, що знімав Моніку Белуччі для реклами "Дольче Габбана", - поділився Ігор Ліхута з ТаблоIDом.

До речі, розмова журналістів ТаблоIDа з продюсером Таїсії Повалій відбулася за досі кумедних обставин.

Ігор Ліхута називає дружину "Бусінкою", але під дощ виставив

Після модного показу, присвяченого боротьбі зі СНІДом, в якому брали участь і зіркове подружжя, пан Ліхута трохи відірвався від товариства своєї дружини.

Як зізнався сам шоумен, йому не хотілося іти на фуршет, тому він вирішив випити кави з кавового автомату. Однак виникла маленька проблема: автомат ніяк не хотів приймати паперову гривню Ліхути.

Доки кавовий автомат не піддавався на чари Ігоря Ліхути, він встиг розповісти дешо цікаве

Саме під час чергової спроби запхати в автомат гроші пан Ігор зізнався, що у Таїсії Повалій буде заміна.

"У кліпі у Таї навіть буде дублер. Тому що там постійно буде іти ніби дощ... А надворі ж холодно, зйомки уночі... Так от щоб вона постійно не була під дощем, буде дівчина-дублер", - поділився Ліхута з ТаблоIDом маленьким секретом.

Таїсія Повалій заспіває про колишнього, а у кліпі її підмінять

Новий кліп глядачі побачать не дуже скоро. До речі, це вже друга спільна робота Повалій та Алана Бадоєва. До того Ліхута і Таісія працювали в основному з Семеном Горовим.

"Раніше Був Семен Горов, з яким ми зняли 14 кліпів. Доки ми не відзняли останній – "За тобой", який, на нашу думку, був найбільш невдалим. Ми вирішили спробувати Алана. Вже одну роботи ми зробили, яка мені сподобалася. Тепер друга, дасть Бог, теж буде добра", - поділився продюсер співачки.

Скоро кавовий автомат все-таки змилостивився і проковтнув 2.50 гривні Ліхути монетами.

"Зараз буде хохма, якщо стакана не буде, і воно виллється – з моїм щастям. А стільки ж кидали, стільки мучилися!" – пожартував Ліхута.

Але пластиковий стаканчик був на місці і Ігор Ліхута таки отримав свій безцукровий (треба ж берегти фігуру!) напій.

А невдовзі після дзвінка мобільного, на який чоловік Таїсії Повалій відповів: "Да, бусінка! Я тут стою каву п‘ю. Зараз я іду", шоумен зник у невідомому напрямку.

Фото Дмитра Амідова та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів