На Сердючку чатувала міграційна служба Росії

16 жовтня 2007, 16:34

Бідній Вєрці Сердючці ніякого спокою не дають. Щойно опальний Данилко знову розпочав виступи на території Росії, до нього дібралася російська Федеральна міграційна служба.

Але для початку про повернення. Вперше після затягнутого скандалу на "Євробаченні-2007" Сердючка виступила у Москві.

Повернення Вєрки у Росію стало можливим завдяки симпатії до неї тамтешньої Примадонни. Саме Пугачова запросила Сердючку на презентацію радіо свого імені.


Пугачова повернула Сердючку у Росію

На цій самій презентації під час виконання Данилком його скандального хіта "Lasha Tumbai" Пугачова схопила серветку і почала енергійно нею розмахувати в такт пісні.

Однак епопея на тему "Сердючка і Росія" не скінчена. Днями на Данилка чатували співробітники Федеральної міграційної служби Росії. Андрія хотіли зловити на тому, що він як громадянин України працював у Росії, порушуючи міграційне законодавство.

Було все десь так. Співробітник ФМС зателефонував адміністраторові Сердючки і, зображуючи олігарха, спробував домовитися про виступ на приватній вечірці.

На Вєрку полювала міграційна служба РФ

Було затребувано суму в 40 000 доларів, але виступ так і не відбувся. Важливо було підтвердити факт того, що мігрант-гастарбайтер Андрій Данилко працює в Росії без відповідних дозволів.

У такому разі можна було оформляти порушення закону і стягувати штрафи - від 2500 до 25 тисяч карбованців безпосередньо з Вєрки Сердючки або до 800 тисяч карбованців з російського продюсера-роботодавця.

"Звичайно, зірки повинні оформляти дозвіл на роботу", - сказав Олег Артамонов, начальник центру видачі дозволів на залучення і використання іноземних працівників та дозволів на роботу ФМС Росії.

До речі, за словами працівників міграційної служби, історія з Сердючкою закінчилася досить смішно.

ФМС Данилко не дістала, бо Сердючка вирішила дещо відсвяткувати

Щоб схопити Данилка "на гарячому", працівники ФМС приїхали на якийсь концерт-збірну солянку і чекали на Сердючку в гримерці. Але, як з‘ясувалося, в адміністратора колективу Сердючки цього дня народилася дитина. Подію, звісно, вирішили відсвяткувати, і в результаті Данилко взагалі на концерт не з'явився.

За матеріалами "Сегодня"

Фото прес-служби Андрія Данилка, фото "УНІАН" та "Твого дня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів