Лободу засипали листям, а вона ледь не втратила зір

12 жовтня 2007, 09:15

Екс-"ВІА-Гра" Світлана Лобода вже не раз обіцяла "Я забуду тебя", "Ты не забудешь", закликала "Постой, мущына!", кокетувала "Мишка, гадкий мальчишка" - але жодного разу не показувала того, кому присвячувала пісні.

Однак, незабаром співачка нарешті продемонструє всім зацікавленим об'єкт своєї пристрасті. Її обранцем став такий собі Костянтин, що виступив головним героєм у кліпі на пісню "Щастя".

Окрім того, що на зйомках нового кліпу Лобода показала об‘єкта своєї уваги, сталося ще дещо. "Щастя" принесло Світлані нещастя – вона ледь не втратила зір.


Однак спершу був "мущина". Дві доби таємничий Костянтин ні на крок не залишав Лободу, палко погладжуючи та цілуючи її.

Подейкують, що в житті Лободу з цим чоловіком пов'язує багато чого, про що вони незабаром і повідають усім нам. Проте судячи з того, як сама Світлана лише загадково посміхалася, повідають вони все це саме у відеокліпі.

До речі, зйомки нової відеороботи закінчилися для Лободи трагічно. Так, на 42-ій годині зйомок лежачу Лободу мали засипати висушеним листям. Проте раптово на знімальному майданчику роздався лемент, а Лобода закрила очі руками.

На всі розпитування співачка відповідала, що нічого не бачить і відчуває страшний біль. Як виявилося, причиною тому став бруд від листя, що потрапив у очі і викликав запалення.

Після 20 хвилин невдалих спроб привести очі Лободи в норму, знімальна група викликала "Швидку".

Промивання очей співачки супроводжувалося повчальною лекцією про те, що, крім пилу і бруду, може ще виявитися на вуличному листі і якої шкоди завдати зору.

Отже, вже за якийсь час стараннями медиків Світлана змогла вийти на знімальний майданчик. Однак це протривало недовго. Прямо зі знімального майданчику артистку забрали до лікарні. Там їй зробили промивання, і вона пройшла повне обстеження у кваліфікованих офтальмологів.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів