Ірина Білик вийде заміж в образі кубинської Розіти

5 жовтня 2007, 16:34

Те, що спільна трудова діяльність зближує, відомо давно. Але що настільки... Погодьтеся, не кожна танцювальна пара вирішує назавжди пов'язати долю печаткою у паспорті. Особливо якщо між партнерами різниця у віці у 15 років, причому дама старше.

Проте українській співачці Ірині Білик море по коліно. Тому роман, який закрутив голову і їй, і її партнеру по "Танцях із зірками" Дмитру Дікусару, переріс у щось більше. Одним словом, співачка та танцюрист одружуються.

"Ми подумали про весілля місяць тому, бо нам хотілося б бути разом назавжди. Пропозиції з букетами і паданням на коліна ще не було. Ми вирішили, що весілля буде - і все. Не для піару, а для нас двох і наших друзів", - розповіла артистка "Сегодня".


Ірина Білик сказала, що виходить заміж за свого партнера по "Танцях-2" Дмитра Дікусара

Причому, як запевняє пара, роман Білик-Дікусар досить молодий. Мається на увазі, що під час участі в "Танцях-2" між Іриною та Дмитром були виключно дружні стосунки.

Дружба переросла у любов вже після вильоту з програми – наступного дня. У той вечір, коли пари залишила проект, Білик святкувала свій день народження. А вже наступного ранку Білик і Дікусар зрозуміли, що кохають одне одного.

Вони зрозуміли, що кохають одне одного, на ранок після Іриного дня народження

Як поділилася співачка, після "Танців-2" вони провели разом у Парижі 10 днів. Закохані й на фестиваль "Зігет", і в Гельсінкі їздили разом. Таким чином, вони разом уже півроку.

"Наше весілля відбудеться на Кубі в Гавані 25 жовтня. Ми нічого не беремо з Києва: ні суконь, ні кілець... Все будемо купувати там. Весілля пройде за кубинськими традиціями та, якщо чесно, я ще не зовсім уявляю, як виглядає костюм кубинської Розіти", - поділилася Ірина Білик з ТаблоIDом.

На весілля Білик одягне сукню кубинської Розіти

А замість весільної подорожі, парочка махне в концертне турне. "Відразу після повернення ми з Дмитром Дікусаром поїдемо у концертний тур "Мы будем вместе". Тож мене і Діму шанувальники зможуть побачити на сцені вже у новій якості", - продовжує Білик.

Тур співачки стартує 3 листопада і завершиться у грудні, охопить 21 місто. Крім того, відбудеться два сольних концерти у Києві, до речі, за участю Бондарчука, якого деякий час іменували новим захопленням співачки.

Після весілля парочка попрямує у турне, а вже у грудні влаштує паті для своїх

"І вже потім, у грудні, коли тур закінчиться, відбудеться паті з нагоди нашого весілля для друзів. На цій вечірці я вже буду у весільній сукні від Сергія Єрмакова", - анонсує подію поп-зірка.

"Але побачити це вбрання можна буде вже 16 жовтня на благодійному показі "Анти-СНІД", де дизайнери представлять свої весільні сукні. Я буду особисто представляти свою сукню на подіумі. Єрмаков обіцяє, що це буде щось грандіозне!" – розповідає вона ТаблоIDу.

Крім того, для закоханих намічається ще одне свято – день народження нареченого. За день до весілля, 24 жовтня Дікусару стукне 22 роки.

До слова, батьки танцівника проти весілля сина із зіркою поп-сцени не заперечували - сказали, якщо він щасливий, то й вони теж.

Дікусару ще не має 22 років, а його батьки не заперечують проти шлюбу із Іриною Білик

До речі, із другим улюбленим чоловіком Білик, її сином Глібом, у Дмитра, товариські стосунки. Дікусар вважає хлопчика мудрою дитиною, не дивлячись на його вік - 8 років.

А що стосується інших чоловіків у житті співачки, Дікусар ставиться до цього по-філософськи:

"Я думаю, що добра половина нашого чоловічого населення... мені зараз заздрить... Не виключено, що я все ж таки буду ревнувати", - зізнався він.

Забавний збіг: попереднього чоловіка Білик також звали Дмитром, і він теж був безпосередньо пов'язаний з танцями. Крім хореографа Дмитра Коляденка, у житті співачки засвітилися також її продюсер Юрій Нікітін і батько її сина модель Андрій Оверчук.

Фото надані газетою "Факти" та компанією Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів