У "Танцях з зірками-3" станцює "найдорожча попа Італії" і "Міс Бровари"

4 жовтня 2007, 16:24

Навала українців у фінальному, як обіцяють організатори, "заїзді" "Танців із зірками" вражає. Однак не лише знайомі обличчя мерехтітимуть на блакитних екранах у новому сезоні.

У програмі "Танці з зірками. Ліга Чемпіонів" можна буде побачити також росіян, поляка, австрійця та італійку.

Так, у проекті глядачі побачать "найдорожчу попу Італії". Річ у тім, що фіналістка конкурсу "Міс Італія 2006" Памела Камасса рекламує найдорожчу марку нижньої білизни. Окрім того, модель і телеведуча підписала найдорожчий для Італії рекламний контракт.


"Найдорожча попа Італії" Памела Камасса і Ангел Анжело Мадоніа

Свого партнера Анжело Мадоніа, фінасліста чемпіонату Італії у стандарті та латиноамериканських танцях, Памела ніжно називає Ангелом. Вони станцювалися в італійській версії "Танців" "Ballando con le Stelle".

До речі, Камасса – палка любителька музики. Тому на лівій руці дівчина зробила собі татуювання скрипкового ключа.

І це не все. Ще на руці в Памели є тату арабською - її ім'я та ім'я її подруги, наполовину українки. Та й на спині моделі примостилося сонце. Цікаво, що в Ангела руки теж у татуюваннях. Загалом, два чоботи пара.

Ще один цікавий учасник танцювальної "Ліги чемпіонів" австрійський співак Мануель Ортега. Під час участі в австрійських "Танцях" 22-річний артист заявив, що, якщо переможе, то пробіжиться по Відню голим. І дотримав слова.

Австрійський 22-річний співак Мануель Ортега та "Міс Бровари" Юля Окропірідзе

Та й на питання, чи пробіжиться він голяка по Києву, якщо переможе в українському шоу, Мануель відповів: "Якщо буде гарна погода".

Партнеркою Ортега стала Юля Окропірідзе, переможниця конкурсу краси "Міс Бровари". Вперше вони побачилися на танцювальному "Євробаченні". Там співак дівчиною і захопився. Тому у Києві буквально вимагав її собі у партнерки.

Росію на "Танцях-3" представляють Наташа Корольова та її напарник по російському шоу Євген Папунаішвілі.

Співачка Наташа Корольова та її російський партнер Євген Папунаішвілі

У російській пресі під час їхнього проекту Корольовій з Папунаішвілі приписували роман. А тепер співачка каже, що приїхала в Київ одружувати Євгена на українці.

Крім нових облич учасників, на глядачів також чекають нові обличчя в журі конкурсу – воно буде міжнародним. Проте, відомо, що Григорія Чапкіса можна буде побачити у перших двох програмах "Танців-3".

Так, у першій програмі, крім Чапкіса, суддями стануть переможець шоу "Танці з зірками" у Росії Владислав Бородінов, чемпіон світу з латиноамериканської програми поляк Михайло Малітовскі і чемпіон Італії з бальних танців Андреа Плачіді.

Відомо також, що на другій програмі у складі журі від Росії буде прем'єр балету Великого театру Микола Цискарідзе.

Ведучі шоу лишаться ті самі. А проект, за словами Юрія Горбунова, залишиться двомовним. Горбунов буде вести програму українською, а співачка Тіна Кароль візьме на себе російську мову.

За матеріалами "Сегодня"

Фото "Сегодня", "Газети по-українськи", "Газети по-київськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів