Ірина Білик стала сусідкою Елтона Джона

4 жовтня 2007, 15:29

Днями фанати поп-діви Ірини Білик зробили їй незвичайний подарунок. Тепер співачка стала сусідкою легендарного Елтона Джона. Щоправда, тільки на небі.

Шанувальники творчості артистки, як написано в релізі, назвали на її честь справжню зірку. Тепер у самому центрі сузір'я овна з'явилася зоря, названа на честь Білик.


Ірині Білик подарували зірку

До речі, по сусідству з небесним світилом Білик розмістилися зірки художника Вінсента Ван Гога, співака сера Елтона Джона, Еріка Клептона, легенди кінематографа Чарлі Чапліна та Джекі Чана.

"Я дуже щаслива, що нарешті моє високе звання Зірка підтверджене документально", - поділилася своїми емоціями Ірина після отримання сертифікату.

Сертифікат на зірку Ірині Білик вручили фанати

Білик була здивована подарунку, а особливо збігом презенту з ідеєю нового відео. Нагадаємо, в новому кліпі Білик на величезній диско-кулі над головами учасників першої української "Фабрики зірок".

Зірка в подарунок стала знаковою після зйомок із зірковою диско-кулею

А справжня зірка на небі стала своєрідним орденом "за безстрашність і мужність" на зйомках кліпу.

"Я нічого не зробила особливого, щоб у мою честь називати зірку на небі. Я така ж звичайна, як всі талановиті дівчата. Але, напевно, мене дуже люблять мої шанувальники і тепер в "Українському Астрономічному Каталозі" ви можете побачити зірку з ім'ям Ірина Білик, про яку я колись написала пісню "Одинокая", - додала співачка.

Білик стала найщасливішою

Розчулена Білик також зізналася, що "це набагато більше, ніж будь-які звання і нагороди", і тепер вона "найщасливіша людина на землі".

Фото надані компанією Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів