У "Танцях з зірками 3" українці помінялися партнерами

4 жовтня 2007, 13:47

Вже спочатку наступного тижня стартують довгоочікувані "Танці з зірками 3" під кодовою назвою "Ліга Чемпіонів". Хто ж буде викидати па в новому сезоні вже більш-менш відомо. Загадкою залишається лише остання, восьма пара.

Але спершу про втрати "Танців із зірками". Відмінено анонсований раніше приїзд на хіт-проект легендарного футболіста Дієго Марадонни. Проблема нібито у грошах – поки не знайшовся спонсор прибуття аргентинця.

Також не зможе взяти участь у проекті веселий і задерикуватий Володимир Зеленський, обличчя "95-го кварталу" і чемпіон першого сезону українських "Танців". Як зізнався раніше гуморист, "Квартал" для нього дорожчий танцювальної слави. Окрім того, є ще й контракт із телеканалом, умови якого порушувати не можна.


Наталя Могилевська, яка наприкінці серпня потрапила в автокатастрофу, теж танцювати нібито не зможе. Незважаючи на вже проведені операції, здоров'я Могилевської поки нібито не дозволяє їй викладатися на сцені на повну.

Могилевська і Яма остаточно зійшли з дистанції?

Влад Яма, зрозуміло, "зрадити" свою партнерку не міг. Тому його в "Танцях-3" ми також не побачимо.

Пропонували участь у шоу і фронтмену "ВВ" Олегу Скрипці. Але той отримав ушкодження, впавши з мотоцикла.

Проте, українці на танцполі "Танців. Ліги Чемпіонів" все одно у більшості. Тут вам і Подкопаєва, і Неліпа, і Шоптенко, і Пелипенко, і Козловський, і українка за походженням співачка Наталя Корольова.

Причому Неліпа та Пелипенко, як не дивно, більше не разом. Річ у тім, що коли Максу запропонували взяти участь у "Танцях-3", він відмовився. Фінал в ефірі призначали під Новий рік, а Неліпа в середині грудня їде за кордон.

Олена Шоптенка тепер буде з Максом Неліпою

Але коли строки змінилися, Максим погодився на участь. Так, у парі з ним виявилася чемпіонка першого сезону "Танців із зірками" Олена Шоптенко.

Станцювалася дівчина з телеведучим на весіллі у спільних знайомих. Причому Олена спершу зателефонувала з пропозицією про партнерство дружині Макса. А та віддала чоловіка Шоптенко. Адже танцюристка має репутацію надійної дівчини, що не зазіхнула свого часу на сімейне щастя Зеленських.

У той же час, Аня Пелипенко, відразу погодившись на участь у проекті, потрапила у партнерки до польського актора Марчина Мрочека.

А екс-партнерка Неліпи Аня Пелипенко перейшла до поляка Марчина Мрочека

Вони називають себе італійською парою. Можливо в силу темпераменту і Ані, і Марчина. Зараз пара репетирує по 18 годин на день. На сьогодні вони є рекордсменами за інтенсивністю тренувань.

Буде знову танцювати й олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва. Правда, партнера Ліля змінила. Тепер поруч з нею на паркеті буде не Сергій Костецький, а Кирило Хитров.

Подкопаєва тепер танцюватиме з блондином Кирилом Хитровим

Цей юнак разом з Поліною Комисовою, партнеркою Олександра Пономарьова у "Танцях із зірками-2" став призером юніорського турніру "Blackpool".

Ще один українець – Віталій Козловський. Хлопець виявився в душі чи то романтиком, чи то консерватором. Принаймні співак наполіг на тому, щоб його партнеркою по танцях залишилася вже відома за "Танцями-1" Ксенія Горб.

Напостійнішим виявився Козловський. Він ні на кого не проміняв свою Ксенію Горб

Їхня програма в сезоні буде називатися "30 років потому".

Про те, хто ще танцюватиме у "Танцях із зірками. Ліга Чемпіонів" ,і що станеться із суддями проекту, читайте згодом на ТаблоID

За матеріалами "Сегодня", "Бліка", "Газети по-київськи"

Фото ТаблоID, "Сегодня","Газети по-київськи"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів