Сердючка в лазні збивала грудьми кулі

3 жовтня 2007, 13:55

Напередодні свого 34-го дня народження Андрій Данилко пішов у лазню. Зрозуміло, не просто так, і – зрозуміло – не аби з ким. У лазню артист пішов разом із кліпмейкером Аланом Бадоєвим та гуртом симпатичних молодиків.

І хоча Вєрка Сердючка на цей раз "віджигала" у лазневих парах, а не на сцені, костюм її не надто змінився. Як і раніше, на голові "звєзди" майоріла срібна зірка, що час від часу то виринала, то знову пірнала у парок.


Парилися артисти, зокрема у сленговому значенні цього слова, 18 годин. Але цього часу виявилося мало. Тому кліп на пісню "Kiss please", що став першою спільною роботою Алана Бадоєва та Вєрки, дозніматимуть пізніше – після повернення Сердючки з Парижа.

Але поки що про зйомки. Після 18-годинних зйомок у гламурній лазні з дзеркалами та диско-кулями Сердючка вийшла покалічена. Танцюючи, Вєрка раз у раз зачіпала великі диско-кулі то своєю зоряною шапкою, то грудьми.

До того ж артист постійно спотикався об довгий душовий шланг, стилізований під мікрофон. У підсумку кулями Сердючка роздряпала собі до крові руки, а "мікрофоном" наставила чимало синців на ногах.

Якщо коротко переказувати сценарій кліпу, то він виглядає так: після відвідин спортзалу Сердючка з мамою попрямували в роздягальню. Але замість жіночої "випадково" потрапили в чоловічу.

Між іншим, закінчити зйомки кліпу Данилко планує у середині жовтня. А готову роботу покажуть вже на початку листопада.

А наразі артист ще борознить простори Франції. Туди Данилко полетів відсвяткувати свій день народження. Окрім того, Андрій в іноземній столиці знімається у фільмі "Пригоди Вєрки Сердючки в Парижі".

Фото компанії Mamamusic та "Твой день"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів