Катерина Серебрянська розповіла кілька секретів

24 вересня 2007, 10:05

У п‘ятницю ввечері олімпійська чемпіонка Катерина Серебрянська показала всім, що вона подарувала дружині президента. Разом з тим спортсменка відкрила свої "жіночі секрети".

Із двома своїми подругами Серебрянська у Києві презентувала книгу, яку вже бачив Львівський форум, і яка вже є у колекції Катерини Ющенко.

Презентація друкованого дітища чемпіонки не вражала масштабністю. Проте у маленькій залі нового бізнес-центру, присипаній пелюстками троянд, було важко проштовхнутися через скупчення фотографів.


Що ж до самої книги, то у ній, за словами авторки, кожна жінка зможе знайти пораду саме для себе. Прикладом, якщо вам подобається фітнес, вам радять зайнятися фітнесом, якщо біг - бігом, якщо йога - йогою, ну а якщо шопінг - то тільки шопінгом!

На сторінках книги Серебрянської можна навіть знайти уривок, присвячений "українському національному продукту":

"Вершкове масло без добавок рослинних жирів дуже корисний продукт! Заперечувати цього ми не будемо! Але іноді можна замінити його шматочком сала. Натуральний жир просто необхідний нашому організму! І не треба боятися холестерину! Холестерин входить до складу багатьох гормонів, у тому числі і статевих, а також відтерміновує природній процес старіння організму. До того ж сало містить не лише жири, але й жиророзчинні вітаміни. Сало чудово втамовує голод..."

Серебрянська разом із своїм персональним тренером з фітнесу Ксенією Слюсар (ліворуч) та своїм стилістом Ольгою Сеймур (праворуч) на рожевих пелюстках троянд розповіли про кільтка "жіночих секретів"

Найголовніша порада від Серебрянської - чим би ви не займалися, робіть це у своє задоволення і почувайтеся комфортно

Привітати з "літературним дебютом" спортсменку прийшов Фагот з ТНМК

Вочевидь, не лише Серебрянська поділилася своїми секретами із гостями презентації

Телеведуча та акторка Маша Єфросініна вирішила з найніжнішого дитинства познайомити доньку із жіночими секретами

Ну і звісно, автограф-сесія

Фото Артема Жавроцького

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів