Ахметову на день народження подарували стадіон

22 вересня 2007, 14:29

У п‘ятницю найбагатша людина України відсвяткувала свій день народження. Одним з перших привітав багатія Ріната Ахметова прем‘єр Янукович. А от з донецької сторони бізнесмену пощастило отримати грандіозний подарунок – стадіон!

Тож від Віктора Федоровича Ахметову дісталися побажання "більше сил для праці на благо нашого народу". Окрім того, прем’єр презентував Рінату Леонідовичу картину відомої української художниці Тетяни Яблонської.

Проте більш вражаючим став для 41-річного бізнесмена подарунок від донецького футбольного клуба "Шахтар".


Його керівництво у п‘ятницю презентувало президенту "Шахтаря" Ахметову новий стадіон. Точніше макет нового споруджуваного стадіону, виконаний з осінніх квітів і декоративної зелені.

Подарунок для Ахметова вийшов об'ємним: приблизно 2 метри в діаметрі, висота – від 40 до 60 см

Квіткова арена максимально точно передає обриси стадіону, який будується, і його знамениту асиметричну покрівлю. Навколо поля розставлені рекламні щити з назвами фірм-спонсорів "Шахтаря". Є навіть освітлювальні прилади

Макет має натуральний газон, на якому розставлені фігурки футболістів. Одна з команд – у пізнаваних помаранчевих футболках

"Рінат Леонідович з інтересом вивчив подарунок, подякував усім за виявлену кмітливість і щирі почуття", - говориться у повідомленні прес-служби "Шахтаря"

Фото прес-служби ФК "Шахтар"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів