Наталі Імбрулія перевірила, чи справжні груди у Сердючки

19 вересня 2007, 15:31

Днями Данилко побував у Франції, де його хіт "Lasha tumbai" лідирує у чартах. Там артист в образі Сердючки дав дванадцять інтерв'ю багатотиражним виданням і виступив на трьох популярних шоу. А також Вєрка створила певні незручності Енріке Іглесіасу.

Вєрка з мамлю побували в Парижі

Вже наступного дня після прильоту у місто Ейфелевої вежі та Лувру "звєзда" Вєрка взяла участь у популярному тамтешньому шоу "Methode Cauet".


У ході зйомок ведучі програми вирішили піджартувати над українською зіркою, відключивши перекладача. Але це не надто сконфузило Вєрку.

Потім було шоу "Hit machine", особливо популярне у Франції завдяки участі у ньому світових знаменитостей. Цього разу на одній сцені була наша Вєрка, співачка і акторка Ванесса Параді, Девід Гетта та деякі французькі зірки.

Відспівавши свій хіт "Дансинг", Сердючка не одразу залишила знімальний майданчик. Виявилося, з нею хотіла познайомитися одна зіркова шанувальниця.

Австралійка Наталі Імбрулія перевірила, чи справжні у Сердючки груди

Співачка Наталі Імбрулія, яка також брала участь у цьому шоу, кинулася до української "звєзди", намагючись пеервірити справжність її грудей.

"Наталі Імбрулію я знаю погано, тому до пильної уваги поставилася досить спокійно", - коментує Сердючка події у Франції.

Сердючка створила Іглесіасу незручності

Але не лише з австралійкою та французами довелося зустрітися Данилкові у Парижі. Під час телевізійного шоу "Cauet TIVI" Вєрка змусила чекати, доки вона перевдягнеться, відомого мачо Енріке Іглесіаса. Вони ділили одну гримерку.

Сердючка з "мамою" у готельному номері в Парижі

За матеріалами компанії Mamamusic, а також фото muzica.phg.ro, no-heat.livejournal.com

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів