Могилевська попрацює на муніципальну "швидку"

13 вересня 2007, 16:10

У середу ввечері на українську землю знову ступили танцювальні ноги Наталії Могилевської. Співачка повернулася із Франції, куди вона поїхала у лікувальних цілях.

Так далеко Могилевська вирішила поїхати , аби уникнути зайвого галасу довкола ДТП, в яке вона потрапила наприкінці серпня, і її травм.


Могилевська повернулася з Франції, де лікувалася після ДТП

"Коли я потрапила в аварію, першою на місце ДТП приїхала міська "швидка". Я була просто в шоці: у медиків не було навіть бинта, і вони переді мною постійно перепрошували", - згадує співачка день аварії.

До речі, через той прикрий інцидент Наталія змушена була відмовитися від ряду концертів. А щоб не підводити глядачів, менеджмент співачки попросив її колег замінити Могилевську на сцені.

Через травму Наталка мала скасувати кілька концертів, а попереду у неї ще одна операція

Так, Таїсія Повалій та екс-"ВІА-Гра" Олена Вінницька відгукнулися майже одразу і підмінили травмовану артистку.

І навіть після "французького лікувального курсу" Могилевській доведеться не солодко.

"Почуваю себе складно. Курс лікування пройшла, але психологічно все ще важко. За чотири місяці потрібно буде робити ще одну операцію. А сьогодні мені повинні зняти шви", - поділилася Наталка.

Влад Яма з Могилевською тепер всюди: і на екрані, і на сцені, і в аеропорту

Між іншим, в українському аеропорту артистку з букетом квітів зустрів її партнер і друг Влад Яма. Концертний тур Могилевської та Ями спільно з балетом Freedom, запланований на осінь, теж довелося скасувати через Наташину травму.

Так само під загрозою залишається участь Могилевської у зйомках серіалу "Цей танець". Поки що не йдеться і про присутність Наталії у проекті "Танці з зірками-3".

Наталка планує підсобити київській "швидкій"

Єдине, що наразі є напевним – це плани Могилевської щодо київської "швидкої".

"Тепер я думаю влаштувати аукціон своїх концертних нарядів або проведу пару концертів у Києві, а на виручені гроші куплю машину з необхідними медикаментами і буду постійно стежити за тим, щоб там були ліки", - пообіцяла співачка.

За матеріалами "Комсомольської правди в Україні".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів