"ВІА Грі" загрожують три нагороди, а її "колишня" співає оперу

12 вересня 2007, 13:14

Незважаючи на всілякого роду пертурбації, дівоча група "ВІА Гра" продовжує існувати. Мало того, цей часом дует, часом тріо продовжує претендувати на іноземні нагороди у галузі музики.

А колишні його учасниці хто з головою занурився у сімейне щастя, а хто перекваліфіковується на оперну діву.

Так, у вівторок російське MTV оголосило номінантів премії MTV Russia Music Awards 2007. При тому у трьох із цих номінацій згадана українська "ВІА Гра".


"ВІА Гра" засвітилася у трьох номінаціях MTV

Таким чином дитя продюсерів Дмитра Костюка та Костянтина Меладзе претендує на нагороду у номінації "Краще відео". Йдеться про відеокліп "Цветок и нож", де знялися ще Віра Брежнєва, Аліна Джанабаєва та Оля Корягіна.

Наступна номінація ще більш претензійна. "ВІА Гра" претендує на те, аби бути названою "Кращою групою". Так само й остання номінація доволі амбітна – "Артист року". При цьому конкурують у цих номінаціях з українками російські артисти.

Чи переможе "ВІА Гра", стане відомо на початку жовтня

Тож, переможця в номінації "Краще відео" виберуть члени експертної ради. А призерів в інших категоріях визначать на основі глядацького голосування, яке розпочалося в ніч з 11 на 12 вересня і протриває до 4 жовтня.

Саме тоді, 4 жовтня на церемонії MTV RMA 2007 назвуть усіх переможців.

Є новини і від колишньої учасниці "ВІА Гри" Надії Грановської-Мейхер. Екс-"ВІА-Гра" надумала перейти на оперний спів.

Надія Грановська-Мейхер перекваліфіковується з телеведучої на оперну співачку

"Мене дуже надихнула творчість знаменитої співачки Марії Калласс. Послухавши її, я вирішила: а чому б і мені не спробувати співати так само. Я позаймалася з викладачем, і в мене вийшло!" – розповідає співачка і телеведуча.

"Зараз мені перекладають кожну арію, адже я повинна розуміти, про що співаю", – поділилася вона.

Вже найближчим часом, за словами Грановської-Мейхер, вона планує випустити сольний альбом. Новий диск складатиметься виключно з оперних творів.

За матеріалами MTV та Shoоwbiz

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів