Чапкіса продали за 6 000

11 вересня 2007, 11:01

Найстарший суддя "Танців із зірками" з хореографа перекваліфікувався у письменника.

Днями Григорій Чапкіс представив своє дитя – книгу під назвою "Танець і любов: секрет довголіття", де розповів і про "Танці" і навіть про російську повію.

"У житті кожної людини настає такий час, коли нажитий досвід, його знання, його капітал внутрішній і моральний розриває його від того, що комусь хочеться розповісти, з кимось хочеться поділитися", - сказав Чапкіс, слова якого наводить "Інтерфакс-Україна".


Григорій Чапкіс написав книгу і згадав у ній про одну російську повію

От і поділився танцюрист і балетмейстер своїм життям і життям своїх близьких через розповіді, які вклав в один російськомовний томик.

"Є навіть історія повії. Із нею я розмовляв в Італії, куди приїхав у гості до доньки Лілії", - розповів хореограф в інтерв‘ю "Газеті по-українськи".

"У ресторані повія з Росії попросила "зняти" її хоча б на 20 хвилин. Сказала, три вечори не мала клієнтів. За це її можуть вигнати з роботи. Я заплатив їй за годину. Дівчина сіла за наш столик і розповідала, як працюють російські повії в Італії", - пояснив Григорій Миколайович.

Дружина Григорія Миколайовича Алла Борисівна допомагала чоловікові писати книгу

Як зізнався Чапкіс, ідея написання книги належить не йому власне. Ініціатором письменницького старту метра стала продюсер "Школи танців" Чапкіса Вероніка Кухтіна.

"А нариси, зроблені безсонними ночами, набирала моя дружина", - додав він.

Також Григорій Чапкіс зауважив, що далеко не всі розповіді, написані ним у ході підготовки цієї книги, у неї увійшли.

Однак, за словами хореографа, якщо ця книга буде успішно реалізована, то вийде і друга книга з його спогадами.

До речі, один примірник книги легендарного танцюриста днями було придбано за шість тисяч гривень на закритому аукціоні. А купив її, за словами автора, такий собі бізнесмен Ахмет, який навіть російською не розмовляє.

Фото Анни Андрієвської та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів