"Танці-3" будуть, але без Ями і Могилевської?

31 серпня 2007, 14:02

Телевізійний шоу проект "Танці з зірками" настільки полюбився і його учасникам, і глядачам, що продюсери вирішили поки не прикривати золоту жилу. Так, у жовтні стартує третя частина танцювальної епопеї.

Однак на цей раз "Танці обіцяють" бути ще "голоснішими". На каналі "1+1" запустять інтернешнл-версію проекту. Так, на зірковий танцпол вийдуть фіналісти української, російської, італійської та польської програм.


У жовтні будуть "Танці-3", в яких станцюють фіналісти української, російської, італійської та польської програм. Невідомо, чи будуть там Могилевська і Яма...

Щоправда, за словами вже знаменитого партнера Наталі Могилевської Влада Ями, особисто із ним наразі переговори про участь у "Танцях-3" поки не велися. Та ж сама ситуація з Наталею, як пише "Сегодня".

Натомість лисий танцюрист і дамський улюбленець Яма на пару із партнеркою Володимира Зеленського з "Танців із зірками-1" Оленою Шоптенко покажуть людям дещо інше.

Обидва танцюристи наприкінці вересня разом із шоу-балетом Олени Коляденко "Freedom" відправляються у перший всеукраїнський тур.

Влад Яма і Олена Шоптенко їдуть в тур Україною з програмою, яка викликає оргазм

Вони проїдуть по 16 містах України з новою програмою "Дихай". Вона включатиме і поставлений у 2004 році спектакль "Імпровізації на музику Стінга".

Український дизайнер Олексій Залевський, що встиг побувати на виставі балету, під враженням від вистави видав таке:

"Ви, звичайно ж, вирізатимете, але оргазми чотири я одержав за сьогоднішній вечір! Чесно!"

Так само у захваті від Ями і Шоптенко, а також програми в цілому і переможниця "Танців із зірками-2" Лілія Подкопаєва.

А Лілію Подкопаєву вже запросили у "Танці-3"

"Стільки адреналіну! До сліз були зворушливі моменти і до того, що животи боліли, так було смішно! Здорово усе підібрано і поставлено. Хореограф - просто шалена людина!" – зауважила олімпійська чемпіонка.

Між іншим, Лілю, за словами її чоловіка Тимофія Нагорного, вже запросили до участі у "Танцях із зірками-3". Однак переговори поки що так само не проводилися – проект лише на стадії розробки.

Фото "Сегодня" та прес-служби балету "Freedom"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів