Ірина Білик вийде на сцену без гриму

30 серпня 2007, 16:45

Екс-продюсер свого екс-чоловіка Олена Мозгова вступила у співробітництво з екс-дружиною продюсера Юрія Нікітіна співачкою Іриною Білик.

Колишня жінка Олександра Пономарьова стане продюсером поп-діви. Окрім того, нещодавно Мозгова пішла з посади музичного продюсера "Першого Національного", тож тепер є час зайнятися новим проектом.


Білик вважає, що буде краще, якщо вона вийде на сцену такою, якою встає зранку з ліжка

Так, нова концертна програма Білик, над якою працюватиме Олена, називається "Без гриму".

"Хтось може прикрашати себе гарною сукнею, перукою та віями. Але для мене буде краще, якщо я це все зніму. На сцену вийду без пудри й помади - лише очі й музика. Люди побачать мене таку, якою я встаю зранку з ліжка", - попередила Ірина в інтерв‘ю "Газеті по-українськи".

При цьому Білик додала, що прагне вдосконалюватися. "Зміню музикантів і попрацюю з новим продюсером", - сказала вона.

На якийсь час у Білик буде два продюсери - Олена Мозгова та екс-чоловік Юрій Нікітін

Щоправда, Мозгова продюсуватиме Білик лише у рамках програми "Без гриму". А головним продюсером поп-зірки залишається Нікітін. При цьому останній - не дуже поінформований про співпрацю двох жінок.

"Про роботу Білик із Мозговою я нічого не знаю. Із новою програмою почнемо гастролі у другій половині осені", - каже Юрій Нікітін.

Анонсується, що у рамках програми "Без гриму" Ірини Білик звучатимуть її російськомовні пісні за останні 20 років, які раніше не виконувалися на сцені.

Нині Білик має ідею-фікс - Росія

Разом ыз тим співачка зізналася, що мріє про те, аби її запросили у Росію.

"Маю ідею-фікс. Хочу, щоб мене запросили до Росії. Але грошей у розкрутку за кордоном не вкладатиму. В Україні я стала популярною без них", - зізнається Білик.

Фото Дмитра Амідова, Анни Андрієвської та з сайту http://www.mamamusic.ua/

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів