Як Тіні Кароль на груди хрест чіпляли, а на плечі - мантію

29 серпня 2007, 12:51

Останнім часом на голову миловидної білявки Тіни Кароль так і сипляться нагороди. Премія Телетріумф у номінації "Краща телеведуча розважальної передачі", звання "Видатна людина року 2007", орден Святого Станіслава V ступеня...

Так от, у розпорядження ТаблоIDа потрапили ексклюзивні фото з церемонії нагородження співачки саме "Станіславом".


"Святого Станіслава" Кароль вручали в церкві Казанської Богоматері

Тож, 23-го серпня у Церкві Казанської Богоматері Тіну залучили до таїнства. Церемонія нагородження своєю пафосністю скидалася на справжнє посвячення у лицарі.

Представник ордену Святого Станіслава заніс руку над головою Кароль, виголосив церемоніальну промову, повісив на груди співачки рицарський хрест, а її плечі вкрив червоною мантією.

Так, відтепер ім‘я кавалерственої дами ордену Святого Станіслава V ступеня занесено у золоту книгу Ордену.

Кавалерствена дама Тіна Кароль

А рицарський хрест співачка, як виявилося отримала за "утвердження міжнародного авторитету України, високий професіоналізм, багаторічну плідну артистичну діяльність, вагомі творчі досягнення, благодійну діяльність та вірність лицарським ідеалам".

А от те, що свого часу Тіна відхопила ще й звання посла доброї волі ООН, її прес-служба заперечила. Кароль дійсно співпрацює з Фондом народонаселення ООН, але послом її поки ніхто не охрестив.

А ще Тіні, як і Анжеліні Джолі, присвоїли звання "Видатної людини" за досягнення у русі на захист дітей та миру

Натомість кілька місяців тому Кароль удостоїли звання "Видатна людина року 2007". Ця міжнародна нагорода щороку вручається лише десятьом у різних країнах світу.

Прикладом, торік таке звання одержала Анжеліна Джолі. До речі, і Кароль, і Джолі отримали нагороду за досягнення в одній і тій же області – рух на захист дітей і миру.

Фото надані прес-службою Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів