Сердючка випала з машини

27 серпня 2007, 16:53

На святкуванні Дня шахтаря "звьоздний" Андрій Данилко в образі ледь не вбився. Окрім того, всупереч своєму контракту, Сердючка зі сцени практично агітувала за Януковича.

Так, артист, який приїхав у Донецьк на концерт з нагоди Дня Незалежності і Дня міста ледве вийшов з машини.


Виходячи з авто, Сердючка оступилася і ледь не впала

Виходячи назовні, Данилко оступився, втратив рівновагу і майже впав. Щоправда, Вєрці пощастило: її встиг підхопити продюсер, який стояв поруч.

Далі вже під час концерту Сердючка зі своєю сценічною мамою на пару розсипалися у компліментах "самому настоящему парню из Донбаса" Віктору Федоровичу. Та й багатію Рінату Ахметову перепало.

Сердючка з мамою видавадли компліменти Віктору Януковичу та Рінату Ахметову

З площі Леніна лунали слова в дусі: "Настоящие парни есть в Партии регионов: Виктор Федорович и Ринат Леонидович. Умные, сильные, красивые, с которыми я бы хотела познакомиться поближе!" – передає "Остров" білі вірші Сердючкіної мами.

І заради красивої оздоби Сердючка приправила мамині компліменти своїм хітом "Любов вам не тралі-валі".

При цьому, президент компанії-організатора святкового "Фестивалю троянд", в рамках якого виступила Вєрка, напередодні зазначив:

"У договорі Андрія Данилка є пункт про те, що він не використовує концертний майданчик для власної реклами... Він не буде нічого говорити, він буде просто співати. Виступати буде просто Вєрка Сердючка, а не політик Вєрка Сердючка".

А ще Вєрка передумала іти в Раду

До речі, схоже, скінчилася епопея під кодовою назвою "Вєрка і політика". Так можна судити зі слів автора й реалізатора ідеї "Вєрка в Раді" Ігоря Душина.

"Ні, він не побоявся програти, а просто утримався, подумав, що це не своєчасно и не його", - пояснив Душин "Сегодня".

Фото "Острова" та Дмитра Амідова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів