Вишиванки вдягли навіть пам'ятники

23 серпня 2007, 17:49

День прапора та День Незалежності відображаються на настрої і зовнішності не лише живих людей. Нового вигляду набувають навіть пам‘ятники.

Львівські статуї приміряли національні вишиванки


Таким чином у Львові скульптури-фонтани Нептуна, Адоніса, Амфітрити та Діани одягнули в вишивані сорочки. Так стартував у четвер творчий проект "Скульптура та вишивка".

У Львові влаштували святковий флеш-моб: в небо полетіли блакитні й жовті кульки

А ще на площі Ринок відбувся святковий флеш-моб. Під звуки маршу та фанфари 230 школярів установ дитячо-юнацьких молодіжних клубів Львова запустили близько тисячі жовтих і блакитних кульок у небо.

У той же час у Тернополі епервізники і міська рада пообіцяли впродовж чотирьох днів безкоштовно возити пасажирів у вишиванках усім громадським транспортом. Для цього було підписано спеціальний меморандум.

"Вони охоче пристали на ідею міського голови. Чимало водіїв навіть сказали, що самі у ці дні замість уніформи одягнуть вишиванки”, - розповів начальник міського управління транспорту Ігор Мединський, пише УНІАН.

У Тернополі пасажирів у вишиванках возитимуть бесплатно у всьому громадському транспорті

При цьому збитків перевізникам не компенсовуватимуть. Ця акція буде їхньою спонсорського допомогою місту.

"Ми хочемо, щоб людьми у вишиванках були заповнені усі маршрутки і тролейбуси. Також безкоштовний буде проїзд для тих, хто матиме одяг із символікою міста", - сказав Мединський.

Таку саму акцію тернопільчанам пообіцяли і на наступний рік. Не виключено, що щось подібне буде проводитися і в інші свята.

Наприклад, можливо, на Новий рік людей у костюмах Діда Мороза та Снігурки також перевозитимуть безкоштовно.

Фото Дмитра Амідова та з Форуму "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів