Могилевська рвала на Ямі одяг і виробляла трюки у цирку

22 серпня 2007, 17:15

Незабаром Наталії Могилевської стане ще більше. Співачка буквально заполонить простори українських ефірів.

По-перше, Наташа візьме участь у телепрограмі, що у п'ятницю стартує на "1+1". По-друге, вона ще раз станцює у "Танцях із зірками". Правда, під іншим ім‘ям…

Але все по порядку. Отож на День Незалежності на "плюсах" запустять проект "Цей танець", підготовлений спільними зусиллями Могилевської, Олени Коляденко, балету "FreeDom" та Влада Ями.


Програма була створена всього за два місяці. А в новому шоу Наталя не тільки співає, але й дуже багато танцює, звичайно, зі своїм улюбленим партнером.

Щоб усі номери проходили без запинки, Могилевська та Влад тренувалися щодня. Заняття не припинялися навіть під час сольників, з якими артистка їздила країною. У розкладі Наталі обов'язково були дві-три години для тренувань.

А виконуючи з Ямою пристрасний пасодобль під "Очи черные", Наталя так вживалася у роль, що постійно рвала на Ямі одяг. Тож за тур кануло у небуття приблизно п‘ятнадцять чоловічих сорочок.

Прес-релізи обіцяють, що в шоу "Цей танець" глядачі побачать, як Могилевська співає на справжній цирковій трапеції без страхувального паску на висоті п‘ятнадцяти метрів.

Разом з тим, Могилевська зіграє у мильній опері "Танці". Утім роль у артистки там далеко не перша. Та й напружуватися особливо Наталії не доведеться, тому що зіграє вона практично саму себе – співачку. От тільки звати її будуть інакше - Ольга Туманова.

За сюжетом цю саму Туманову, як у свій час і Могилевську, запрошують взяти участь у шоу "Танці з зірками".

Але от партнером її цього разу буде не Влад Яма. Останній через щільний гастрольний графік не зміг підсобити улюбленій партнерці.

Фото Анни Андрієвської та фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів