"Скрябін" впав зі сцени і травмувався

22 серпня 2007, 15:09

Днями "Скрябін" повернувся з гастролей, однак вже з кінця вересня гурт стартує у новий гастрольний тур з новим альбомом "Скрябінос мучачос". Окрім того, у групі є ще новини.

"Скрябін" зіграв на фестивалі хард-музики і записав новий альбом

По-перше, днями її фронтмен Андрій Кузьменко приміряв нову зачіску, а всі інші "скрябінці" ще й жіноче вбрання. У такому... альтернативному вигляді "Скрябін" виступив на рок-фестивалі важкої музики "Red Alert Open Air" під Євпаторією.


"Ми це зробили, щоб випендритися. Рокери були шоковані. Ми грали в чотири рази "важчу" програму, аніж зазвичай", - розповів "Газеті по-українськи" гітарист "Скрябіна" Олексій Зволінський.

Однак і це ще не все. "Скрябін", а точніше його клавішник після концерту ледве не вбився.

Клавішник "Скрябіна" впав зі сцени, і в нього відпав шматок ліктя

"Музиканти так розійшлися, що клавішник Костянтин Сухоносов упав із висоти три з половиною метри, коли йшов зі сцени до гримерки. Було темно, і йому здалося, що там сходи", - пояснює учасник гурту.

Тож спершу клавішнику у лікарні сказали, що у нього відвалився шматок правого ліктя. Тому чоловікові зробили операцію, руку загіпсували, і гурт продовжив тур Україною далі. А гіпс потім розфарбували – аби веселіше було.

Фото Анни Андрієвської та фото з офіційного сайту "Скрябіна"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів