Тіна Кароль схудла і постояла за штурвалом

21 серпня 2007, 17:03

Схоже Тіна Кароль проміняла свою тортиково-тістечкову дієту на інший спосіб схуднути. І, схоже, таки не даремно. Адже завдяки активному поїданню соковитих кавунів співачка скинула цілих 5 кіло!

Хоча не лише завдяки кавуновій дієті Кароль вдалося набути колишніх форм. Під час гастрольного туру по Криму, вона на один день махнула в Алушту. Там Тіна позаймалася спортом.


"Я вперше покаталася на водному скутері. Чесно кажучи, спочатку боялася сама сісти за кермо і їздила з інструктором, але за півгодини страх зник. Для мене це був непередаваний екстрим! Незважаючи на те, що швидкість була невелика, я одержала ні з чим не зрівнянні відчуття", - зізналася натхненна співачка "Сегодня".

Окрім того, їй пощастило побувати на борту стародавнього човна "Ніка", де знімалися безліч радянських пригодницьких фільмів.

"Я постояла за штурвалом. До речі, з дитинства мріяла про це. Відчула себе справжньою піраткою!" – поділилася Тіна.

А от повалятися тихо-мирно на пляжі Кароль не дали. Популярність – страшна річ, ніякого спокою зірці не дають. Тіна, яка ризикнула позасмагати на громадському, не відгородженому пляжі, зрозуміло, весь час була в полі зору часом нав‘язливих шанувальників.

Фото прес-служби Тіни Кароль

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів