Зятю Тимошенко робили уколи, щоб він побув з шахтарями

20 серпня 2007, 12:00

Чоловік Євгенії Тимошенко занурився у шахтарські будні. Правда, не надовго, лише на добу. Саме стільки тривали зйомки нового кліпу Шона Карра і рок-групи DVS.

Минулої суботи зять Юлії Тимошенко з командою працював над відео на ВДНГ, де під одним з павільйонів знаходиться єдина на весь Київ закинута шахта.


Заспівати про шахтарів і з шахтарями Шона Карра надихнули Донецьк і Висоцький

"Ідея прийшла півтора роки тому, коли ми з Шоном були у Донецьку. Директор однієї з шахт влаштував нам екскурсію. Він сказав, що після Висоцького ніхто не присвячував пісні шахтарям. І Шон загорівся цією ідеєю, адже пісня може бути виконана й у рок-стилі", - поділилася дочка Юлії Володимирівни.

Але от у справжню шахту артисти лізти не ризикнули. "Там неможливо довго знаходитися через величезну кількість пилу. Коли ми побачили, у яких умовах працюють шахтарі, злякалися," – зізналася Женя.

Однак Карр виплутався з ситуації. Буквально напередодні відзняли хор справжніх шахтарів у Донецьку.

Хоча більшість шахтарів у відео Карра були липовими. Шон запросив на зйомки скрипковий склад музикантів. У напівбутафорській шахті музиканти перевдяглися у шахтарське обмундирування, старанно вимазане у сажі та олії.

На зйомах кліпа у Шона боліло плече, а Женя була постійно поруч, аби підтримати

До речі, не так легко було зніматися в новому кліпі й самому Шону. Рок-співак, час від часу смакуючи коньяк прямо на знімальному майданчику, зізнався, що у нього дуже болить плече.

"Щось з нервом. Вже і до лікаря звернувся, уколи мені робили, але поки не дуже допомагає", - сказав Карр.

Проте кліп знято, а на екрани його випустять вже у вересні. До речі, пісня хоч поки і звучить тільки англійською мовою, Шон має намір озвучити її українською. Поки ж іде робота над ідеєю її перекладу.

От тільки кохана дружина Шона Карра в кліпах чоловіка зніматися відмовляється, каже, не хочеться.

Женя Тимошенко буде відпочивати будь-де, аби з чоловіком. А наразі вони планують поїхати у власний будинок в Іспанії

"Я займаюся нерухомістю. Вільного часу мало... У мене життя - дуже різнобічне. Я більше займаюся справами, пов'язаними з нашою родиною, Шон – із шоу-бізнесом", - додала дочка лідерки БЮТ.

Через досить щільний графік Женя навіть з мамою бачиться вкрай рідко. "Дуже рідко. Намагаємося, але не щодня, звичайно. Нам, щоб нормально поспілкуватися, треба кудись виїхати", - сказала вона.

До речі, незабаром подружжя Карр-Тимошенко куди-небудь таки вирветься, махне на тиждень в Іспанію.

"Ми ще не відпочивали. Плануємо на тиждень поїхати в Іспанію. Це південний берег. Там у нас будинок. Взагалі, улюблених курортів немає. Я просто люблю відпочивати. Немає різниці, де. Головне, з чоловіком", - поділилася дочка лідерки БЮТ.

Шон Карр не відмовився б від спадкоємця, а от Жені набридли розмови про дітей

Також Женя зізналася, що не проти відпочити у Закарпатті, та й Грузію вони з чоловіком люблять. А от на тему дітей, на відміну від Шона Карра, Женя говорить неохоче.

"Залишіть цю тему в спокої. Вона вже так набридла!" – сказала як відрізала дружина Карра.

Можливо, поки що дочці Юлії Володимирівни вистачає спілкування і з дванадцятилітньою дочкою Шона Шарлет. За словами рокера, у цих дам прекрасні взаємини. Але Шон, все ж таки, не відмовився б і від спадкоємця...

За матеріалами "Сегодня", "Блік", "Комсомольська правда в Україні"

Фото "УНІАН" , "Сегодня" , "Комсомольської правди в Україні" та з сайту www.nr2.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів