Лобода відправлятиме всіх подалі

15 серпня 2007, 13:31

Схоже, екс-"ВІА-Гра" Світлана Лобода трохи зневірилася у співочій кар‘єрі і переключилася на інше. А саме: співачка придбала туристичне агентство.

За її ж словами, замислитися над можливістю цього бізнесу її змусив гіркий досвід. Їй, як каже Лобода, не раз доводилося зіштовхуватися з халатною роботою деяких турагентств.


Лобода купила собі турагентство

"І одного прекрасного дня, повернувшись з підзіпсованої нашим сервісом відпустки, я подумала: "Ліпше б я все зробила самотужки!". Так виникла ідея створити власне турагентство", – зізналася вона "Бліку".

Лобода довго думати не стала, не стала вона і започатковувати нове агентство. Екс-"ВІА-Гра" просто викупила вже існуючу і діючу контору, заплативши за неї чималу суму.

На жертви Світлана іти не хоче, сцену нібито не кине

Тож Лобода стала дечим на кшталт першопроходця. Адже часто-густо відомі особистості з естрадного бізнесу переключаються на ресторанний та клубний, як то Ані Лорак.

Однак, як запевняє артистка, кидати сольну кар‘єру їй не надто хочеться. Тому зовсім з екранів телевізорів та зі сцен вона не зникне.

"Постараюся обійтися без жертв. А правильно складений графік дозволяє і компанією керувати, і сольною кар'єрою займатися", - додала вона.

А незабаром співачка планує взятися за дизайн одягу і фотографію

Та й на цьому відверта Лобода не зупиниться, схоже. "Не виключено, що незабаром я ще професійно займуся дизайном одягу і фотосправою", - пояснила Світлана.

Фото з офіційного сайту Світлани Лободи, фото з сайтів fo-ma.ru та img.utro.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів