Цимбалюк зізналася, що їй прикольно під градусом

9 серпня 2007, 12:19

7 серпня у Києві сталася зима. Навіть більше, відсвяткували Новий рік, причому як і треба: з Дідом Морозом та Снігуронькою. От тільки Снігурка була п‘яна, а Мороз постійно забував привітальні тексти.

Такий кавардак влаштував на знімальному майданчику режисер "Бандитського Петербургу" Андрій Бенкендорф. Йому спало на думку відзняти новорічну кінокомедію посеред літа.


Режисер Бенкендорф, Володимир Бистряков та Цимбалюк-Снігурка

А у ролі Снігурки та Діда Мороза у фільмі "Ялинка, кролик, папуга" глядачі побачать "Міс Всесвіт-Україна 2006" Інну Цимбалюк та композитора Володимира Бистрякова. Міска, до речі, вже вдруге бере участь у зйомках фільму Бенкендорфа.

Цимбалюк постійно радилася з режисером, як краще грати п'яну

"Я намагалася максимально викластися, адже зіграти п‘яну людину не так просто. І тому постійно радилася з Андрієм Бенкендорфом", - зізналася Цимбалюк "Бліку".

Цимбалюк: "Коли правильно входиш у роль, то навіть після зйомки почуваєш себе під градусом. Це дуже прикольно"

"А ще я помітила одну штуку, що навіть після команди "стоп" ти все одно залишаєшся п‘яним. Просто коли правильно входиш у роль, то навіть після зйомки почуваєш себе під градусом. Це дуже прикольно", - додала вона.

Та зображення сп‘янілого стану – не єдині труднощі, які доведеться подолати Цимбалюк.

Символічне биття тарілки перед початком зйомок

"Акторам важко. Снігурці і Діду Морозу – особливо. Їм, у повному гримі, доведеться не упрівати і старанно випускати пару з рота. Цілими днями ми не будемо виходити з приміщення - дія фільму відбувається в одній квартирі", - розповів режисер проекту.

Виконавець однієї з головних ролей Антон Кукушкін

Між іншим, зйомки однієї Новорічної ночі триватимуть два тижні. А у головних ролях на екрані з‘являться Антон Кукушкін, Микола Хмельов та Анна Невська.

Фото надані Inter Media Production (група "Інтер") та фото "Бліка"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів