Ющенко зізнався у симпатіях до Ротару і презентував їй орден

8 серпня 2007, 11:17

У вівторок 7-го серпня Софію Ротару оточили увагою теперішні та колишні президенти України, Росії та Молдови. Не дивно, адже у співачки "Червоної рути" щойно відгримів ювілей.

У день шістдесятиріччя артистку засипали телеграмами, квітами, коштовними подарунками, а на груди почепили орден.

НА ювілей до Ротару завітали Ющенко, Яценюк і купа зірок шоубізу, українського та російського

На свято до співачки у Лівадійський палац біля Ялти завітали і зірки, і політики і просто її родичі. Так "на вогник" до Софії Михайлівни зазирнули зокрема Віктор Ющенко, міністр закордонних справ Арсеній Яценюк, керівники Автономної Республіки Крим, посол Росії в Україні Віктор Чорномирдін та ще ряд інших політиків і урядовців.

Щоправда Леонід Кучма святкову вечірку співачки пропустив. Як виявилося, через підготовку до власного дня народження на Сардинії.

Так само і російський президент Путін замість персонального візиту надіслав іменинниці телеграму. Замість теперішнього президента Молдови Вороніна був колишні, Лучинський.

Ющенко вручив іменинниці орден

А от Віктор Ющенко окрім особистих привітань ще й презентував Ротару орден "За заслуги" ІІ-го ступеня.

І подякував Ротару за її внесок в українську культуру

"Я дуже шаную те, що ви робите на естраді, але я переконаний, що ви робите набагато більшу справу – українською піснею формуєте той дух, ту енергію, які несуть нашу ідентичність", – сказав президент іменинниці.

Окрім того, Ющенко подарував співачці ще й ікону Божої Матері, повідомляє прес-служба президента.

А от міністр МВС Цушко у день народження артистки зателефонував їй із погрозою взятися за перевірку документів Ротару. Нібито паспортні данні співачки не відповідають дійсності.

"Вам 35, а там якісь цифри нісенітні", - переказує слова Цушка Софія Михайлівна газеті "Сегодня".

Кіркоров теж відгуляв на святі у голоса "Червоної рути"

Окрім політгостей і поздоровлень були на ювілеї співачки й її колеги по українській та російській естрадах.

Так, прийшли почоломкатися з Ротару Алла Пугачова, яка приїхала в одному авто з Іллєю Резником, Кіркоров, що приїхав сам один, Йосип Кобзон, Лев Лещенко, Лариса Доліна, Алсу та інші.

Окрім того були присутні на святі голкіпер київського "Динамо" Олександр Шовковський, дизайнер Лілія Пустовіт, артист Володимир Вінокур та ще цілий ряд відомих і знаменитих.

Фото прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів