Дочка Ющенка нікому не віддасть свого Масіка

7 серпня 2007, 12:17

Віктор Ющенко, як вже було підмічено, любить проїхатися лісом-горами на квадроциклах, а іноді й повеслувати на гумовому човні.

А от його старшій доньці до душі більш аристократичний вид розваги. Віталіна обожнює Масіка, свого коня.

"З п‘яти років я каталася без сідла і вуздечки, беручи без дозволу у дідуся у селі його коня", - зізнається вона.


Віталіна обожнює коней, а її улюбленця звуть Масік

"У 12 років мене віддали у професійну школу. А у 15 - мені тато подарував мого першого і єдиного коня. Його звати Попрек, але частіше я кличу його ласкаво - Масік. Ні на кого його не проміняю", - ділиться старша президентська дочка в інтерв‘ю "Сегодня".

До речі, в родині Ющенків Віталіна – не перша, хто не на жарт захоплюється кіньми. Так, її дідусь служив у кавалерії, а бабуся досить впевнено трималася у сідлі. Тож і переривати таку традицію не стали. Своїй доньці Ліна подарувала поні.

"Маленькі конячки є й у моїх сестер", - додала вона. Між іншим, Віктор Андрійович, за словами доньки, теж коней любить і впевнено тримається у сідлі. Можливо, те, що Ющенко народився у рік коня, теж якось вплинуло на симпатію президента до цих тварин.

Валерій Коновалюк теж коней любить: "в політиці багато інтриг та брехні, а вони люблять тебе таким, яким ти є"

А от лідер "Трудової України" Валерій Коновалюк любить коней зокрема за те, що вони ніяк не пов‘язані з політикою.

"Люблю коней ще й тому, що в політиці багато інтриг та брехні, а вони люблять тебе таким, яким ти є, не вимагаючи нічого натомість", - зізнається він.

До речі, за кількістю коней у стайні Коновалюк не надто відстає від президентської родини. Так, якщо у Ющенків двоє коней, Віталіни та її батька, і три поні, то у "трудовика" коней троє. Причому на них політик не лише катається, але й віддає для участі у змаганнях.

"Не стільки заради грошей, скільки для морального задоволення, яке я одержую, коли вони виграють", - пояснює він.

Фото Артема Жавроцького, "Газети по-українськи" та прес-служби президента

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів