"ВІА Гра" дуетом пройшлася по голих чоловіках

3 серпня 2007, 12:12

Як і обіцялося, зйомки нового кліпу "ВІА Гри" пройшли вже без участі досвідченої блондинки Віри Брежнєвої.

Причому кліп дівчата відзняли у приміщенні старовинного львівського маєтку, колишнього німецького борделю.

А оскільки робота над відеороликом вперше проходила без Брежнєвої, то це трохи вплинуло на нервову систему учасниць групи.


"ВІА Гра" відзняла новий кліп вдвох, без Брежнєвої

"Звичайно, мені дуже не вистачає Віри. Вона більш досвідчена, і я завжди могла до неї звернутися за порадою..," – зізналася руденька Джанабаєва, пише "Твой день".

У той же час друга солістка гурту, новенька, яка прийшла на зміну Олі Корягіній, турбувалася через інше.

Для темненької Меседи зйомки у приміщенні колишнього борделю - перша відеоробота

"Я дуже і дуже хвилююся. Адже це перші у моєму житті зйомки. Мені все дуже цікаво. Щоб подолати хвилювання, я намагаюся думати про щось інше", - поділилася Меседа з Грозного.

У кліпі Альбіна гуляє по тілах напівоголених хлопців

Цікаво, про що думала темненька "ВІА-Гра", коли її колега по дуету ходила по тілах напівоголених чоловіків. Причому і сама Альбіна була вдягнута досить відверто, що звично для дівчат з цієї групи.

Так, стиліст Анжела Посохова вдягла руденьку у напівпрозорий пеньюар вершкового кольору. Такий одяг найліпше, схоже, відповідав духу львівської будівлі, з огляду на її пікантну історію.

За сценарієм режисера кліпу Алана Бадоєва, Альбіна з першими рядками пісні різко відкриває двері до кімнати і крокує по тілах чоловіків, що лежать на підлозі.

На підлогу, до слова, вклали сімох учасників танцювального колективу "Турбо" з Києва. А задля ефекту оголеності тіл, хлопців рясно припорошили тальком.

Фото з сайту newsmusic.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів