Могилевська розкаже, що є що у шоубізнесі

1 серпня 2007, 10:24

Наталя Могилевську вдарилася у навчання і вирішила написати книгу. Щоправда у співавторстві. Допоможе у цій творчій справі співачці її давня подруга письменниця Лада Лузіна.

"Це буде посібник для тих, хто цікавиться шоу-бізнесом, написаний в іронічній формі. Прізвища зазначені не будуть, зате усі будуть цілком впізнавані", - розповіла артистка в інтерв‘ю "Сегодня".


Лада Лузіна допоможе Могилевській писати про шоубізнес

Як зізналася Наталя, книга називатиметься "66 і 6 законів шоу-бізнесу". При її написанні Лузіна вчитиме Могилевську письменству, а Могилевська Лузіну, вочевидь, деяким законом того самого шоу-бізнесу.

А для написання книжки співачка вирішила також осягнути мистецтво машинопису. Причому Могилевська загорілася так, що тепер всюди на репетиціях і гастролях тягає за собою ноутбук із спецклавіатруою. І та вже два тижні. Артистка друкує у літаках і готелях, мріє оволодіти "сліпим" машинописом.

Могилевська мріє друкувати з закритими очима - на щось та й знадобиться

"Я хочу пропонувати свої варіанти тексту, а також вносити особисті правки в майбутню книгу. А ще мені ці знання знадобляться для того, щоб вести блог на моєму офіційному сайті. У мене є місяць на те, щоб опанувати цей метод в ідеалі", - розповіла Наталя.

Наразі ж Могилевська друкує 6 аркушів на годину і продовжує брати уроки машинопису у літньої друкарки ще старої, радянської школи.

З такими передсердями Наталя і другий фах скоро опанує – буде чим заробити на хліб, якщо її співи-танці раптом перестануть користуватися попитом.

Фото "Бульвара Гордона", "Сегодня" та з сайту www.vp.donetsk.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів