Кондратюк зв'язав себе і "Караоке" на півроку

31 липня 2007, 17:22

Після гучного скандалу, пов‘язаного зі сваркою з "Інтером", "Шанс" та "Караоке на Майдані" нарешті віднайшли спокій.

Обидва проекти Ігоря Кондратюка нарешті переїхали – на "1+1". Контракт із цим каналом поки що укладено на півроку.

"Скажу лише, що мене влаштовують умови нового контракту. Формат передач не зміниться. Усе залишиться так, як було. Зміняться лише заставки передач", - розказав Кондратюк "Сегодня".


Фото з сайту www.favor.com.ua

При цьому продюсер також додав, що й ведучі "Шансу" залишаться тими самими, тобто Кузьма зі "Скрябіна" та Наталя Могилевську, як і раніше, працюватимуть в дуеті: "Вони мене влаштовують як ведучі".

Також, згадуючи про причини розриву з "Інтером", Кондратюк сказав, що йому не сподобалося те, що канал почав впливати на нього при виборі фігурантів передач.

"Адже це реаліті-шоу, тому "блатні" учасники мені не потрібні", - додав він.

Однак проблемами з "Інтером", які вже позаду, історія не закінчується.

Річ у тім, що український шоумен бере участь у проекті Голівудської поп-академії "Американський шанс". В результаті цього проекту має народитися якісний гьорлз-бенд.

Так от, 1-го серпня Кондратюк разом з 12 фіналістками "Американського шансу" мав летіти у Лос-Анджелес. Однак одній з учасниць не відкрили американську візу.Відповідно тепер поїздку відкладено.

А якщо повернутися до наших баранів, то вже 5 серпня телеглядачі каналу "1+1" побачать першу, дніпропетровську передачу "Караоке".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів