Ахметов у Юрмалі познайомився з дівчатами

31 липня 2007, 16:28

"Нова хвиля 2007" відбула-відгомоніла. Українцям на ній більш-менш пощастило. Друге місце – таки непогано. Як вже говорилося, саме мільярдер Ахметов одним з перших дізнався про зайняте "Барселоною" місце.

Політик-багатій зупинився у найдорожчому готелі Юрмали "Балтік Біч" і заразом став сусідом російської примадонни Алли Борисівни.

Ахметов не хотів пропускати пісенний конкурс хоча б з тих міркувань, щоб зробити приємність своєму другу Ігорю Крутому.


Як виявилося, саме російський композитор якось намагався навчити Ріната Леонідовича грати на клавішних.

"Ігор вчив мене грати на роялі півночі, до четвертої ранку. Я так старався, що ледве пальці не поламав. Але виявилося, що учень з мене не дуже талановитий. Тож, я вчу Ігоря, як правильно керувати клубом, а він мене - як правильно грати на роялі", - розповів якось Ахметов "Комсомольській правді в Україні".

Ахметов в Юрмалі знайомився з дівчатами... Фото "Бліка"

Окрім зустрічі з другом однодумець Януковича встиг познайомитися з двома симпатичними дамочками. Йдеться про сестер Галини Гаврилко з "Барселони", які приїхали підтримати родичку.

До речі, про результати конкурсу. Вони такі:

Грек Мартакіс Костас отримав приз глядацьких симпатій міста Юрмала

Казахи "Rin`Go" стали володарями просто призу глядацьких симпатій. Окрім того, саме їм Алла Пугачова вручила так звану премію довіри

Так само премії від Пугачової, а також третього місця у пісенному конкурсі "Нова хвиля 2007" удостоїлася польська Марина. Окрім того, саме їй запропонували рекординговий контракт від компанії "Юнівьорсал"

Латвієць Ергліс опинився на другій сходинці

Так само другу позицію посів український дует "Барселона". Фото "Сегодня"

А переможницею Юрмали-2007 стала Наталя Гордієнко з Молдови

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів