Чоловік Брежнєвої проти "ВІА Гри"? ФОТО

31 липня 2007, 12:04

Блондинка Віра Брежнєва з "ВІА Гри" все кудись намагається зникнути. То вона у космос летіти збирається, то от тепер зважилася просто залишити групу.

Нібито чоловік "ВІА-Гри" український бізнесмен Михайло Кіперман не у захваті від того, що його дамочка світить своїми принадами скрізь й усюди. І головне – перед іншими чоловіками.


Брежнєва йде з "ВІА Гри" заради чоловіка - Кіпермана. На фото на другому плані Віра з Кіперманом на благодійному концерті Елтона Джона

Він, Кіперман, між іншим, свого часу заради Віри, пише "Комсомльска правда в Україні", залишив дружину з двома дітьми. Тепер, отже, прийшов час Брежневій жертвувати своєю кар'єрою – заради родини.

Власне, Віра і так ветеран: у жіночій групі Брежнєва затрималася довше Наді Грановськї та Ані Седокової, з якими й починала.

"Я навіть не знаю, що вам зараз відповісти. Ми поки думаємо, що нам робити у ситуації, що склалася", - сказав "Комсомольській правді в Україні" продюсер тріо Костянтин Меладзе.

У той же час кліпмейкер гурту Алан Бадоєв в інтерв'ю "Сегодня" висловився трохи прямолінійніше, проте теж не надто:

Брежнєва пішла у творчу відпустку?

"У неї творча відпустка. Скільки ж вона протриває - одному Богові відомо. Може, рік, може, більше".

Поки ж заміну Брежневій офіційно не шукають, кастинги не оголошувалися. Але, наскільки відомо, зйомки нового кліпу "ВІА Гри" у серпні пройдуть уже без Віри.

Між іншим, саме через перетасування у групі "ВІА Гра" не поїхала на "Нову хвилю" у Юрмалу.

Фото Анни Андрієвської та фото "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів