Ахметов знав, що "Барселона" не виграє

30 липня 2007, 13:26

Конкурсна програма латвійського конкурсу "Нова хвиля" вважається закритою. У неділю учасники "Юрмали-2007", у тому числі й українські, вже відспівали оригінальні композиції.

І хоча офіційне оголошення результатів назначене лише на вечір понеділка, глядачі "Нової хвилі" вже встигли вирахувати переможця.


"Барселона" зі своїм продюсером Олегом Чорним та кумиром Галини Гаврилко Ігорем Крутим

На жаль, повз перемогу пронесло всіх трьох представників України, і учасників дуету "Барселона", і Васю Лазаровича.

Однак, не все так погано. Якщо Лазарович таки дійсно опинився серед тих, хто пасе задніх, дует екс-продюсера Тіни Кароль Олега Чорного, - на другому місці.

Переможницею Юрмали-2007 стала Наталя Гордієнко з Молдови

Так, на першому місці "Нової хвилі" опинилася Наталя Гордієнко з Молдови з 312 балами. У той час як Галина Гаврилко та Володимир Ткаченко на двох заробили 308 балів. Таким чином, парочка поділила друге-третє місця з латвійським співаком Ерглісом.

"Ми виступили ідеально, а жюрі зробило свою справу. Збираємося працювати разом далі, з Олегом Чорним у нас контракт на 5 років", - оптимістично зауважила "Барселона" в інтерв‘ю "Сегодня".

Вася Лазарович вразив своїм голосом Миколу Баскова, але опинився в лузерах

Що ж до Василя Лазаровича, чий баритон зацінив Микола Басков, то він з 289 балами посів лише 12 сходинку при загальній кількості позицій – 17.

У будь-якому разі українці ще можуть сподіватися на те, що успіх повернеться до них обличчям. Лише ввечері 30-го липня Алла Пугачова розкриє свої симпатії та вручить власний приз своєму улюбленцю. На кону 50 тисяч зелених.

Ахметов знав результати конкурсу ще до їх оголошення

До речі, на цьогорічну "Нову хвилю" зазирнув, як пише "За Київ", і найбагатший українець та підтримка й опора Віктора Януковича Рінат Ахметов.

Як повідомляє сайт, Рінат Леонідович зізнався, що "Барселона" йому сподобалася, хоча додав, що молдаванка-переможниця йому теж припала до душі.

І хоча на момент розмови журналістів з політиком результати конкурсу ще були невідомі, Ахметов їх вже знав – сказав, йому шепнули, що Україна – друга.

Відомо, що Рінат Леонідович перебуває у дуже непоганих приятельских стосунках із співголовою журі "Нової хвилі" Ігорем Крутим. Можливо, саме заради дружньої "сходки" Ахметов і навідався у Юрмалу напередодні виборчої кампанії.

Фото Анни Андрієвської, "Бліка", "Сегодня" та з сайту festival.vitebsk.by


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів