Як Ющенко катається на квадроциклі. ФОТО

26 липня 2007, 11:25

Днями у гості до Віктора Ющенка прибув його іноземний друзяка. Знаменитий французький актор Жерар Депардьє далеко не вперше приїжджає в Україну, аби скупитися на карпатських ринках та примірятися до тутешніх виноградників.

От і зараз актор склав компанію Ющенку у його відпочинку на власній дачі президента біля села Татарова Івано-Франківської області.


Подивитися там є на що, все таки будинок зведено на території Карпатського національного природного парку.

Триповерхова садиба Віктора Андрійовича стоїть посеред ялинового лісу понад притокою ріки Прут, Женцем. По сусідству з президентською хатиною розташований будинок, який нібито приписують нашоукраїнцю Олександру Третьякову.

Десь там на прикарпатських просторах Ющенко роз‘їжджає на своєму квадроциклі.

"Так, він тут їздить постійно – туди-сюди. Вже чотири рази за сьогодні. Ялинки возить", - сказав "Сегодня" Олег, який представився туристом зі Львова.

На підтвердження невдовзі на дорозі з‘явився квадроцикл, за кермом якого сидів сам Ющенко. Поряд із президентом, у кабіні були й пасажири, один з яких здалеку схожий на його меншого сина Тараса.

"Ну, і що це таке?" – сказав президент, побачивши журналістів, проте проти зйомки не заперечував, чим останні й скористались.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів