Турчинов відпочив у Туреччині і написав містичний трилер

25 липня 2007, 15:05

Соратник Юлії Володимирівни Олександр Турчинов нещодавно перехворів. От і довелося їхати бютівцю лікуватися від бронхіту у далеку теплу Туреччину.

І, наскільки стало відомо з джерел "Сегодня", депутат відпочив не слабо – у п‘ятизірковому готелі Gloria Golf Resort, що за 40 км від Анталії.

"О, ви вже зібрали оперативну інформацію. Ви знаєте, у мене було дуже мало часу і я з'їздив з родиною в Туреччину. Там одна перевага - стабільний температурний режим. Хворому, мені було б важко купатися в Чорному морі, де температура трошки не дотягує. А там одна перевага - температура води і повітря дозволяє навіть із бронхітом трохи відпочити", - поділився логікою вибору місця відпочинку Турчинов.


Десь там Олександр Турчинов лікувався від бронхіту

Готель, у якому провів відпустку замсекретаря РНБО, є одним з найбільш фешенебельних у Середземномор‘ї. Так, вартість стандартного номера на двох обійдеться у 400 доларів на добу.

Номери у готелі, до відпочивав Турчинов з родиною, коштують приблизно від 400 до 1000 доларів

А найкрутіші апартаменти Gloria Suite коштують близько 1000 баксів на чотирьох осіб на добу. Приблизно стільки ж треба викласти за оренду вілли готелю на чотирьох на добу.

Окрім того, що бютівець активно лікувався від бронхіту в морі, він ще й встиг перечитати одну з улюблених книжок.

"Я із задоволенням перечитав книгу Войновича про пригоди солдата Чонкіна. Я його вперше читав, коли книжка тільки вийшла - а було це досить давно", - розповів соратник Тимошенко.

Поряд із читанням книжок, Турчинов практикує ще й продуктивний спосіб діяльності – написання книг.

Турчинов написав містичний трилер

"Я пишу художні книжки, є в мене таке хобі. До речі, вони користуються непоганим попитом і позаторік одна з моїх книг (Ілюзія страху) вийшла в лідери продажів по Україні", - сказаві він і поділився новиною:

"І саме зараз я підготував книгу, яка днями виходить у світ... Зараз книга називається "Таємна вечеря". Це містичний трилер".

Новий твір товариша Юлії Володимирівни по блоку вийде під його справжнім ім‘ям, не під псевдонімом.

"Що, я не маю права написати містичний трилер? Маю право і пишу. Це от таке хобі... Я не вважаю себе письменником, але у всякому разі ті, хто їх читає, не надто мене критикують", - підсумував бютівець.

Фото Анни Андрієвської, фото з сайту http://www.gloria.com.tr

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів