Руслана подарувала полякам серце і хоче вдвічі більше кохання

24 липня 2007, 12:39

Після подорожі в Ожидів на місце фосфорної аварії Руслана попрямувала на концерт. Річ у тім, що 22 липня у Львові відбулася перша міжнародна культурна подія в рамках підготовки до Євро-2012

Це вже другий крок співачки у серії під робочою назвою Євро-2012. Наприкінці червня артистка вже їздила у Варшаву на прес-конференцію, присвячену спеціальній програмі підготовки до Євро в Польщі та Україні.

Тепер головною подією львівського з‘їзду став великий концерт на площі Монументу Слави за участю польських та українських артистів.


Від Україну на сцену вийшли "Пікардійська Терція" та Руслана, а від поляків – гурти "Lzy", "Perfekt" та Zbigniew Wodecki.

Під час концерту публіка шаленіла від кожного згадування про футбольне свято. При цьому серед глядачів концерту було багато гостей з Польщі.

Також усі бажаючі мали можливість передати привіт своїм друзям у Польщу завдяки польському радіо, яке працювало на концерті у прямому ефірі.

Руслана виступила з новими піснями з альбому "Wild energy" у нових костюмах від Роксолани Богуцької. До речі, саме під час її виступу гостей свята та артистів трохи підмочило. Проте сильна злива не зіпсувала настрою публіки. Навпаки, танці під дощем додали драйву.

У результаті розчулена і розпашіла співачка впевнено заявила, що це був один з найкращих концертів у її житті.

А на знак дружби двох країн, Руслана зв’язала прапори Польщі та України. Окрім того, за традицією, започаткованою з 2004 року під час Євробачення, співачка подарувала польським друзям біло-червоне серце.

"Є одне слово, яке польською та українською мовами звучить однаково. Це слово "кохання". То нехай кохання у нас буде в два рази більше", - побажала "дика" Лижичко.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів