Подкопаєва полізла в гори з екс-зятем Кучми

24 липня 2007, 11:45

Якщо давно вже не було нічого чутно про Лілію Подкопаєву, це не просто так. І ось підтвердження: олімпійська чемпіонка після підкорення спортивного килима з колодою і брусами, після завоювання першості у "Танцях із зірками", вирішила досягти ще більших вершин. У прямому сенсі слова.

Подкопаєва записалася в альпіністи-аматори. А спокусив її на це остаточно чоловік, проте чужий. Йдеться про колишнього зятя екс-президента Леоніда Кучми Ігоря Франчука.

Саме з ним та його теперішньою дружиною Тетяною подружжя Подкопаєва-Нагорний зустрілися у ресторані готелю "Ореанда", в Криму, куди поїхали відпочити на кілька днів.


Після спільної вечері Франчук запросив сімейну пару до себе в гості, кудись між Ялтою та Алуштою.

Подкопаєва полізла в гори з колишнім зятем Кучми

"Ми прийняли запрошення і відправилися погостювати. Ігор з Танею давно займаються скелелазінням, от вони і запропонували нам ризикнути. Я, природно, відразу ж відмовився, тому що боюся екстремальних видів спорту, а Ліля одразу ж погодилася", - розповів в інтерв‘ю "Сегодня" Тимофій Нагорний.

У той же час Подкопаєва на гори просто таки кинулася – як завжди з азартом та властивим їй запалом.

Ліля-альпініст видерлася на 30-метрову скелю

"Я вперше одягла на себе спорядження скелелаза і, вірите, без жодного страху попрямувала підкорювати 30-метрову прямовисну скелю. Інструктор був унизу, чоловік теж - хвилювався за мене. Але за 15 хвилин я вже була на скелі і жодного разу не зірвалася. Вниз спустилася за лічені хвилини. Багато хто каже, що в таке важко повірити", - поділилася задоволена Лілія.

У той час як Подкопаєва з чоловіком видиралися у гори та бавилися у морі, дітей вони з собою не взяли. Син поїхав з бабусею на Азовське море, а похресниця Ані Лорак Кароліна залишилася вдома з нянею. За словами Тимофія, малій на море ще рано.

Окрім того, Нагорний по секрету сказав, що у серпні він з дружиною збирається з‘їздити на Кубу.

"Але до від'їзду 27 липня Лілія виставить на аукціон авто, яке вона виграла в "Танцях із зірками", - додав чоловік Подкопаєвої.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів