У доньки Ющенка з'явився таємний друг...

13 липня 2007, 11:32

У той час, як екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко разом дружиною і синами попрямував шикувати в одному з найкрутіших готелів на Криті, президентська дочка відпочиває у скромному пластунському таборі.

До того ж навіть у потязі Софійка Ющенко їхала в самому звичайному плацкарті.

"Діти їхали у звичайних плацкартних вагонах, умови в таборі однакові для всіх дітей і ніяких привілеїв для Софійки нема", - сказала прес-секретар Катерини Ющенко Марина Антонова "Українській правді".


До самого табору в селі Вістова дочка Ющенка дісталася на автобусі. А поселили її у невеличкій кімнаті з трьома дівчатами та вихователем.

Ющенко відправив доньку в табір у плацкарті, а на путівці зекономив

Платили за перебування президентської дочки в таборі стільки ж, скільки й інші батьки за своїх дітей. Утім, за словами Антонової, Софійка пробуде у таборі не 18 днів, як інші діти, а 10, тому й путівка Ющенкам обійшлася дешевше.

Сам табір пластунів "Лімниця" знаходиться у горах, в Івано-Франківській області. На даний момент, як пише "Блік", там відпочивають 160 дітей і працюють 40 вихователів.

Певне, єдине, що відрізняє Софійку від інших мешканців табору, - це те, що відпочиває вона з охороною. Крім того, потрапити в табір після приїзду дочки президента практично неможливо. А журналістам заборонили фотографувати і спілкуватися з дітьми.

"Софійці тут дуже подобається, поводиться вона скромно і дружелюбно. Я бачу її щодня, говорить, що за домом поки не сумує", - розповів "Бліку" голова Пластового руху Івано-Франківської області Ігор Шевчук.

До табору пластунів, де перебуває Софійка, батьків не пускають

Проте умови в таборі во істину скромні та невибагливі.

"Мобільні телефони у дітей забрали, у кімнатах немає телевізорів. Живуть вони прямо таки по-спартанськи", - розповіла "Сегодня" мама одного з пластунів, яку як виключення пустили в табір. Вона принесла синові теплий светр, тому що "Лимницю" заливають дощі.

Насправді, батьків у табір, за правилами, не пускають.

Та ж жінка сказала, що бачила, як хлопці у "Лімниці" стрункими рядами марширували під дощем.

Життя пластунів протікає досить цікаво. Так, у перший день після прибуття у табір Софійка, як і інші діти, отримала так званого "таємного друга"

Софійка Ющенко в таборі марширує під дощем, грає у спектаклі та має таємного друга

"Це така гра. Діти не повинні говорити, хто їхній таємний друг, а робити йому приємності. Приміром, тайкома покласти на тумбочку булочку, малюнок свій подарувати. У день закриття табору імена таємних друзів оголошується", - пояснив правила Ігор Шевчук.

Поки щодня Софійка займається в групі з 8 дівчатками, з якими вже вивчила ранкові і вечірні молитви. Також дочка Ющенка одержала роль у сценці про князівський період української історії.

Попереду у Софійки - екскурсія в Галич та Музей Степана Бандери, уроки похідної кулінарії і надання першої медичної допомоги.

А от сам Віктор Ющенко поки не поспішає сплавлятися на надувному човні по гірській річці в Карпатах, як про то мріяв. Для початку президент попрямував у Швейцарію з метою планового медобстеження...

Фото "Сегодня" та Дмитра Амідова


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів