Єфросініна стала мамою, але особливою

12 липня 2007, 18:09

Телеведуча "Лінії конфлікту" Маша Єфросініна спробувала себе в новому амплуа – стала сурогатною матір‘ю. Та не насправді.

Єфросініна просто переключилася з телебачення на театр. На участь у театральній постановці, де вона грає ту саму сурогатну матір, Машу спокусила подруга, телеведуча Даша Малахова.


Фото з сайту http://e-motion.com.ua

Власне саме батько Малахової, худрук київського Театру на Подолі, і є автором цієї театральної антрепризи під назвою "Допомогти так легко, або Звідки беруться діти".

Причому Єфросініній самій запропонували обирати роль в цій п‘єсі авторства Анатолія Крима.

"Підозрюю, що моє рішення стало для багатьох несподіваним. У п'єсі є образ такої самовпевненої стерви, у ролі якої, напевно, мене і бачили. Але мені захотілося зіграти сурогатну матір, жінку зі складною долею. Її характер діаметрально протилежний моєму власному, тому я і загорілася", - розповіла Маша "Комсомольській правді в Україні".

У театральному колективі Єфросініну, за її словами, прийняли тепло.

Фото "Комсомольської правди в Україні"

"Я не помітила до себе холодку або ворожості. Навпаки. Є розуміючі погляди, підтримка, коли щось не виходить", - говорить Єфросініна про своїх колег по сцені: Аду Роговцеву, Володимира Горянського, Ірму Вітовську, Наталію Долю.

У п‘єсі, в якій зіграє Маша, йдеться про міське пологове відділення та породілей, які у ньому лежать. У кожної з них - своя доля, свої обставини, своя історія.

Фото з сайту http://ukrfoto.net

Тож побачити Єфросініну на сцені можна буде вже наприкінці липня у Києві та в Криму. Пізніше, восени починається благодійний тур 30-ма містами України під назвою "Допомогти так легко".

Гроші, отримані від продажу квитків, перерахують на допомогу бездомним дітям в українські реабілітаційні центри.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів