Переможниця "Слов'янського базару" хоче поговорити з міністром

12 липня 2007, 16:39

Вже кілька днів як 17-річна дівчина з Южноукраїнська Наталя Краснянська святкує перемогу на "Слов’янському базарі".

Вона стала лідером серед 22 конкурсантів із 19 країн світу на XVI-му Міжнародному конкурсі виконавців естрадної пісні "Вітебськ – 2007".

Тепер в руках у дівчини – гран-прі та 10 000 доларів. А от вступні іспити Наталя, яка цього року закінчила 11 клас музичної школи, через конкурс пропустила.


"Я дуже сподіваюся, що Міністерство освіти та Станіслав Ніколаєнко будуть до мене поблажливі і дозволять все-таки здати іспити, щоб вступити цього року, а не наступного", - висловила надію Краснянська, пише "Блік".

Цікаво, чи піде Ніколаєнко на якісь поступки. Наразі Краснянська мріє стати студенткою Київського естрадно-циркового училища.

Насправді Україна знову стала першою на "Слов‘янському базарі" після тривалої паузи. Ще у 1996 році там перемогла "дика" Руслана Лижичко, а ще раніше – Таїсія Повалій.

Що ж стосується грошового призу, то Краснянська вже приблизно знає на що його пустить.

"Частину виграних коштів витрачу на путівки у теплі краї, це точно. Не знаю, чи вийде в мене поїхати, але батьків відправлю відпочити точно", - запевнила послідовниця Руслани.

Та наразі Краснянська навіть після привітань Ющенка та прем‘єра Януковича з перемогою не відійшла від шоку. До того ж на дівчину вже посипалися пропозиції про співпрацю від різних продюсерів.

"Після перемоги на "Базарі" мені вже надійшли кілька пропозицій від українських продюсерів. Правда, називати їх поіменно поки мені б не хотілося", - зізнається вона.

Краснянську порівняли з Тіною Кароль

А продюсер Володимир Бебешко порівняв молоду співачку Краснянську з Тіною Кароль.

"Вона хороша дівчинка, трудолюбива. Головні її переваги - експресія та емоційність. Гран-прі Наталя отримала саме завдяки своїй вірі в перемогу. Цим вона нагадує Тіну Кароль, яка колись дуже хотіла виграти ”Нову хвилю" – каже Бебешко в інтерв‘ю "Газеті по-українськи".

Фото "Газети по-українськи" , "УНІАН" та фото з офіційного сайту Тіни Кароль


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів