Троє боротимуться за 50 000 доларів Юрмали

12 червня 2007, 18:59

Тіні Кароль якось посміхнулася доля в особі Алли Пугачової. У цьому році доля, можливо, посміхнеться ще комусь з українських жовто ротиків шоубізу.

На цей раз в Юрмалу на конкурс "Нова хвиля" їдуть троє. З 25 по 30 липня поступово стане ясно, чи світить щось українському дуету "Барселона" та співаку-шансовику Василю Лазаровичу.


В Юрмалі Тіна Кароль відхопила мажорний приз у 50 тисяч доларів два роки тому

До речі саме екс-продюсер Тіниі Кароль Олег Чорний відкопав "Барселону". Він доладно поєднав Галину Гаврилко з Західної України та Володимира Ткаченка з Дніпропетровська. Мікс полягав також у поєднанні оперного вокалу дівчини з чоловічим естрадним співом.

"Коли вони заспівали "Барселону" на відбірковому конкурсі у Москві, журі аплодувало близько двох хвилин", - розповів Чорний в інтерв'ю "Сегодня".

Дует "Барселона" - один з представників України на цьогорічній Юрмалі

Так, назва колективу зародилося у досить логічний спосіб, завдяки тій самій "Барселоні", яку вперше 20 років тому виконали Фрейді Меркюрі та Монтсеррат Кабальє. І саме з цієї пісні стартує український дует перед журі в Юрмалі у перший день конкурсу. Інші ж пісні поки ще в роботі.

За словами продюсера, на підмогу оперно-естрадній парі, можливо, буде оформлено той самий балет який свого часу виступав з Тіною Кароль.

"Барселона" - це поєднання оперного співу з естрадним вокалом, а також втілення формули "схід+захід". Фото "Сегодня"

"Готуватися до шоу будемо по максимуму... Торік на "Новій хвилі" Майя Мігаль посіла передостаннє місце, тож у цьому ми маємо перемогти ", - каже оптимістично налаштований Чорний.

Другим від України буде 25-літній Василь Лазарович з Прикарпаття, який три роки тому посів третє місце у фіналі "Слов'янського базару".

Чутки про продюсерів цього виконавця розходяться. "Блік" пише, що Вася – підопічний Олександра Злотника, а "Дело" - гастрольного директора Софії Ротару Ігоря Курилева.

Минулого року українська Майя Мігаль посіла передостаннє місце. Що буде з Україною в Юрмалі цього року?

Також розходяться чутки про пісню, яку обрав виконавець-початківець для Юрмали. У газеті "Сегодня" згадується композиція Володимира Івасюка та Юрія Рибчинського "Лише раз цвіте любов". У той же час "Дело" згадує про пісню з репертуару Челентано.

З якою же піснею буде боротися за головний приз у 50 тисяч доларів Лазарович, стане ясно пізніше.

У будь-якому випадку, українцям доведеться піднапружитися, аби догодити музичним смакам журі-2007 у складі якого: Раймонд Паулс, Ігор Крутой, Філіп Кіркоров та Ігор Ніколаєв.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів