Чапкіс танцює еротичні танці, а Тіні Кароль зробили пропозицію

30 травня 2007, 14:43

Минулого вікенду танцюрист і найбільш колоритний член журі "Танців із зірками" Григорій Чапкіс провів вечір з Тіною Кароль...

Та не лише з нею. За Тіною і літнім, проте шпарким танцюристом спостерігала його дружина Алла Борисівна.


Фото "Сегодня"

Вони втрьох були учасниками вечора школи танців Чапкіса. Того дня відбувся перший концертний виступ підопічних маестро.

Між іншим, ціна квитків на шоу Чапкіса сягала 200 гривень. За ці гроші можна було побачити не лише, як співає Тіни Кароль і танцює її балет.

Фото "Сегодня"

Також можна було стати свідком вальсу у виконанні Кароль і Чапкіса.

Фото "Сегодня"

А потому на очах у власної дружини Григорій Михайлович влаштував шоу з еротичними підтанцьовуваннями своїм підопічним.

"Навіщо вам зайві складочки, вставайте!" – прикрикував жвавий Чапкіс, який протягом вечора разів з вісім змінював костюми, пише "Сегодня".

Фото "Сегодня"

На вечорі школи танців Чапкіса маестро вчив всіх бажаючих танцювати вальс і ча-ча-ча. А його дружині, яка сиділа за одним зі столиків, перепадали від коханого танцюриста оберемки квітів.

Між тим, гостя Чапкіса Тіна Кароль наразі ризикує вийти заміж… Принаймні днями їй поступила така пропозиція.

Фото "Сегодня"

На концерті у Херсоні хтось з прихильників одяг співачці обручку на палець. Мало того, на вушко Кароль чоловік прямо сказав, що це була пропозиція руки і серця. Але дівчина, затуркана виступом тощо, просто не звернула на це уваги.

Шок прийшов пізніше, коли вже після концерту Тіна роздивилася подарунок. Золота обручка була оздоблена величезним діамантом.

"Я була шокована. Звісно, на кожному концерті мені дарують якісь подарунки, але тут такий дорогий, просто слів немає", - зізналася Тіна в інтерв‘ю "Бліку".

Фото Рудік Самойлової

"Навіть не знаю, що тепер робити, повернути такий дорогий подарунок я не можу, тому що навіть не знаю, хто його подарував. Але й лишати його у себе я права не маю, обручка дуже коштовна", - сказала розгублена Кароль.

Цікаво, як вийде з такої ситуації співачка. Зазвичай за "кришталевими черевичками" принци шукають попелюшок, а тут попелюшка ламає голову над тим, хто ж насправді той самий принц.

Фото з офіційного сайту Тіни Кароль, фото "Сегодня" та фото Рудік Самойлової

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів