Рудницька через дерева реконструює світ

23 травня 2007, 17:33

В четвер співачка і телеведуча Анжеліка Рудницька презентує власну виставку вишитого живопису на Андріївському узвозі.

Це вже її п‘ята виставка і пройде експозиція під назвою "Світ. Реконструкція".


Як повідомляє прес-служба Рудницької, її роботи вже користуються популярністю і їх оцінюють у кругленькі суми. Щоправда, Анжеліка їх все одно не продає.

"Роботи Рудницької унікальні. В них - віртуозність бездоганної техніки, оригінальність і глибина художньої думки, ідеальне чуття кольору", - каже про її полотна скульптор Олег Пінчук.

До речі, всі роботи Рудницької являють собою зображення фантастичних дерев. Акцент робиться на переплетенні архаїчних знаків і прадавніх символів, яскравих фарбах.

"Звичайно, усі мої дерева - це реставрація світу, українського світу, українського розуміння всесвіту, українського життя і мистецтва", - зазначила авторка.

"Рудницька - це український стиль, український підхід, український оригінальний почерк. Сьогодні найважливіше осучаснити українську традицію. Не даремно кажуть, що ніколи не можна стати відомим у світі, якщо ти не рекламуєш власну національну культуру", - зазначив стосовно робіт Анжеліки активний Микола Томенко.

Сама Рудницька пообіцяла, що в її експозиції можна буде побачити і відчути дух і тіло національних праоснов.

"На цій виставці кияни побачать уперше не тільки мою дизайнерську лінію "думочек", але і незвичайну для самої мене серію робіт "Світ. Реконструкція", у якій з'явиться світові моя спроба осмислити час, простір і дороги, який ми рухаємося", - підсумувала Анжеліка.

Тож якщо комусь захочеться хоча б візуально реконструювати український світ, він матиме таку можливість.

Фото прес-служби Рудницької

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів