На "Євробачення-2008" пророчать бабу Параску, Вакарчука або Лорак

16 травня 2007, 16:16

Після другого місця Сердючки на "Євробаченні -2007" люди призадумались. Дехто навіть починає прогнозувати, хто виступатиме на пісенному конкурсі наступного року.

Олег Скрипка послав би на "Євробачення-2008" бабу Параску

"Якщо слідувати логіці подій – хто представляє Україну й хто виграє, – то жодної іншої сильної фігури, крім баби Параски, я не бачу. Тобто це має бути якийсь проект з бабою Параскою. Я навіть готовий бути його продюсером. Це буде повне поєднання політики, маразму, і, звичайно, повної відсутності музики", - сказав фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" "УНІАНу", додавши, що Євробачення це "якесь культурне збочення".


Ані Лорак відправила б лідера "ВВ". Фото "Газети Львів"

Водночас Ані Лорак саме Олегу Скрипці пророчить співати для європейців: "Я вважаю, що це має бути група "ВВ". Я переконана, що Олег Скрипка покаже грандіозне національне шоу – так, як він це зробив на "Танцях з зірками-2".

Пономарьов лобіює Лорак. Фото з офіційного сайту Лорак

А саму Кароліну Куйок в кандидати на участь у "Євробаченні-2008" висуває Олександр Пономарьов.

"Якщо говорити про Євробачення-2008, я б хотів бачити серед учасників конкурсу Ані Лорак. На мій погляд, вона зуміє гідно представити нашу країну", - сказав він.

Також, Пономарьова привітав Андрія Данилка з другим місцем і додав: "Сам знаю, який нелегкий цей шлях, але Андрій пройшов його успішно. Схоже, що Європа не без почуття гумору".

А Руслана голосувала б за Василя Васильцева. Фото з офіційного сайту Василя Васильціва

Ще одна учасниця "Євробачення", але 2004 року, його переможниця Руслана, сказала: "Я знаю точно, що Європу потрібно дивувати, її вже не здивуєш гарним обличчям, балетом чи піснею. Обов’язково має бути щось особливе, якась родзинка... Справа в харизмі виконавця. Європу треба шокувати, щоб не залишити глядачів байдужими".

На цьому народний депутат Лижичко додала: "Я б відправила туди цікавого й неординарного виконавця Василя Васильціва".

Асія Ахат вірить у ймовірну перемогу "69"

У той же час співачка-скрипачка Асія Ахат мріє попіарити своїх колег по сцені: "Я думаю, що гідно представити Україну на Євробаченні-2008 зможе група "69". У дівчатах поєднується жіноча краса, ніжний голос..."

"Я б послала на конкурс групу "Анна" зі Львова. Вона дуже цікава, ще не так розкручена у великому шоу-бізнесі, але її дуже добре знає молоде покоління. Це молоді люди з чудовим смаком, дуже українські, дуже сучасні", - висловилася на тему "Євробачення-2008" депутат і телеведуча Ольга Герасим’юк.

Також вона додала, що дуже тішилася з того, що Данилко посів друге місце: "Багато можна дискутувати щодо Вєрки, але це блискуча перемога, а Андрій – блискучий шоумен".

Радник президента тільки за Вакарчука, ну і ще Ані Лорак. Фото з офіційного сайту "Океану Ельзи"

Разом з тим голова держслужби кінематографії Ганна Чміль "відправила б на Євробачення-2008 групу "Океан Ельзи", але Святослав Вакарчук, мабуть, не захоче…"

Так само радник президента і голова Нацради з питань духовності Микола Жулинський висуває у кандидати Вакарчука або Лорак. А от з приводу Вєрки Сердючки Жулинський висловився з негативом:

"Я з соромом дивився фінал цьогорічного Євробачення... Мене не втішає те, що Данилкові багато країн віддавали 10, 12 балів за такий, м’яко кажучи, "спів"...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів