На "Євробачення-2008" пророчать бабу Параску, Вакарчука або Лорак

Середа, 16 травня 2007, 16:16

Після другого місця Сердючки на "Євробаченні -2007" люди призадумались. Дехто навіть починає прогнозувати, хто виступатиме на пісенному конкурсі наступного року.

Олег Скрипка послав би на "Євробачення-2008" бабу Параску

"Якщо слідувати логіці подій – хто представляє Україну й хто виграє, – то жодної іншої сильної фігури, крім баби Параски, я не бачу. Тобто це має бути якийсь проект з бабою Параскою. Я навіть готовий бути його продюсером. Це буде повне поєднання політики, маразму, і, звичайно, повної відсутності музики", - сказав фронтмен гурту "Воплі Відоплясова" "УНІАНу", додавши, що Євробачення це "якесь культурне збочення".

Ані Лорак відправила б лідера "ВВ". Фото "Газети Львів"

Водночас Ані Лорак саме Олегу Скрипці пророчить співати для європейців: "Я вважаю, що це має бути група "ВВ". Я переконана, що Олег Скрипка покаже грандіозне національне шоу – так, як він це зробив на "Танцях з зірками-2".

Пономарьов лобіює Лорак. Фото з офіційного сайту Лорак

А саму Кароліну Куйок в кандидати на участь у "Євробаченні-2008" висуває Олександр Пономарьов.

"Якщо говорити про Євробачення-2008, я б хотів бачити серед учасників конкурсу Ані Лорак. На мій погляд, вона зуміє гідно представити нашу країну", - сказав він.

Також, Пономарьова привітав Андрія Данилка з другим місцем і додав: "Сам знаю, який нелегкий цей шлях, але Андрій пройшов його успішно. Схоже, що Європа не без почуття гумору".

А Руслана голосувала б за Василя Васильцева. Фото з офіційного сайту Василя Васильціва

Ще одна учасниця "Євробачення", але 2004 року, його переможниця Руслана, сказала: "Я знаю точно, що Європу потрібно дивувати, її вже не здивуєш гарним обличчям, балетом чи піснею. Обов’язково має бути щось особливе, якась родзинка... Справа в харизмі виконавця. Європу треба шокувати, щоб не залишити глядачів байдужими".

На цьому народний депутат Лижичко додала: "Я б відправила туди цікавого й неординарного виконавця Василя Васильціва".

Асія Ахат вірить у ймовірну перемогу "69"

У той же час співачка-скрипачка Асія Ахат мріє попіарити своїх колег по сцені: "Я думаю, що гідно представити Україну на Євробаченні-2008 зможе група "69". У дівчатах поєднується жіноча краса, ніжний голос..."

"Я б послала на конкурс групу "Анна" зі Львова. Вона дуже цікава, ще не так розкручена у великому шоу-бізнесі, але її дуже добре знає молоде покоління. Це молоді люди з чудовим смаком, дуже українські, дуже сучасні", - висловилася на тему "Євробачення-2008" депутат і телеведуча Ольга Герасим’юк.

Також вона додала, що дуже тішилася з того, що Данилко посів друге місце: "Багато можна дискутувати щодо Вєрки, але це блискуча перемога, а Андрій – блискучий шоумен".

Радник президента тільки за Вакарчука, ну і ще Ані Лорак. Фото з офіційного сайту "Океану Ельзи"

Разом з тим голова держслужби кінематографії Ганна Чміль "відправила б на Євробачення-2008 групу "Океан Ельзи", але Святослав Вакарчук, мабуть, не захоче…"

Так само радник президента і голова Нацради з питань духовності Микола Жулинський висуває у кандидати Вакарчука або Лорак. А от з приводу Вєрки Сердючки Жулинський висловився з негативом:

"Я з соромом дивився фінал цьогорічного Євробачення... Мене не втішає те, що Данилкові багато країн віддавали 10, 12 балів за такий, м’яко кажучи, "спів"...


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів