Титомир влаштує стрип-секс-денс у Конча-Заспі

16 травня 2007, 13:13

Скандальний ветеран російської естради вирішив влаштувати нічне шоу на українських просторах.

Виконавець в стилі r’n’b Богдан Титомир, або ді-джей Бо, відомий популяризацією секс-культури пострадянщини дев'яностих, для зйомок чергового кліпу облюбував шикарний маєток у Конча-Заспі.

Так, Титомир з десятої години вечора і до ранку агітуватиме всю Кончу-Заспу словами "Роби, як я" з однойменної пісні. По суті, пісня вже стара, але ж люблять виконавці слов‘янських країн свої доробки помусолити.


Для нового альбому "Свобода" Титомир вирішив зняти розкішний секс-денс кліп "Роби, як я"

Тож зйомками керуватиме кліпмейкер з Лос-Анджелеса Володимир Лерт. За його задумом, кліп має вийти танцювально-сексуальним. І в новій відеороботі співак на пару з режисером акцентують на пафосі і розкошах.

Тільки машин у кліпі буде на 1 мільйон доларів

Так, тільки вартість автівок для зйомок у кліпі складає більш ніж 1.000.000 доларів.

Декорації в Конча-Заспі для нового кліпу Титомира коштують близько 7.000.000 доларів...

А садиба у Конча-Заспі, де зніматиметься Титомир, коштує близько 7.000.000 доларів. Та й зовнішній вигляд садиби вражає. Будинок зведено у стилі грецького пантеону - з колонами і нескінченними мармуровими сходинками при вході.

Титомир любить великі тусовки. От і в новому кліпі у нього аж 40 танцюристів. На фото "ді-джей Бо" тримає на колінах Ксенію Собчак

До того ж у кліпі буде величезна кількість танцюристів – 40. До речі, окремо були запрошені на зйомки українські балети "А6", "Quest" і "В Губи".

На зйомки Титомир запросив екс-"ВІА-Гру" Коц-Готліб

Також запросив Титомир у кліп екс-"ВІА-Гру" "Міс Донецьк-2003" Христину Коц-Готліб. Так само і Дизеля з гурту "Green Grey". З російських зіркоподібних у Богдана зніметься його фан і заразом протеже – співак Тіматі.

Моделей та стрип-зірок Титомир відбирав особисто

Окрім того, Титомир особисто відібрав для зйомок кілька стрип-зірок. А в балеті, який танцює для російського виконавця вже 15 років, одним з лідерів є "порностар" місцевого значення Сексілесі.

А одразу після бурхливо проведеної під Києвом ночі, Титомир полетить у Лос-Анджелес.

Фото з офіційного сайту Богдана Титомира та www.ukr-info.net

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів