Подкопаєва познайомилася з батьком лише в 26 років

15 травня 2007, 18:01

Не у всіх дитинство складалося найкращим чином. В олімпійської чемпіонки Лілі Подкопаєвої, також ті роки були не найсолодшими.

Щоправда подекуди сумне дитинство вона зараз постійно компенсує то поповненнями у власній родині, то перемогами в телепроектах.


Подкопаєву виховала мати та дід з бабою, батько від них пішов

Як з‘ясувалося, батько Лілії покинув сім‘ю, коли їй було не більше двох років. Тож довгий час вона його зовсім не знала.

З батьком Лілія познайомилася
відносно нещодавно

"З батьком я познайомилася чотири роки тому, коли він приїжджав у Донецьк. Живе він у Росії й у нього двоє дітей", - розповіла Подкопаєва в інтерв‘ю "Бліку".

"Як не боляче казати це, але я до нього нічого не відчула – чужа людина. Хоча мені завжди шалено хотілося, щоб у мене був батько", - зізналася Ліля.

Так, по суті Лілію виховали мама та дід з бабою. Дід тримав малу Подкопаєву в шорах.

А бабуся, аби втихомирити дитину, відправила її на спортивну гімнастику. Так, у п‘ять років все і почалося.

Подкопаєва в школі вчилася ночима, до школи стрибала на тренуванні

Розклад денний у Лілі був такий: "О п'ятій ранку підйом, о 7 – тренування, потім – на уроки, потім – на спортивні збори. Уроки вчила вночі, підручники з історії та географії ховала під подушку", - згадує спортсменка.

І рідних на своїх тренуваннях Подкопаєва бачити не хотіла – забороняла дивитися на неї. За присутності членів родини, Ліля нібито відволікалась – хвилювалася більше.

На весіллі Подкопаєвої: Ані Лорак, наречений Тимофій, свідок Сергій Левченко, Ліля та її мама

Тепер же мама Подкопаєвої майже весь час з нею – допомагає виховувати малих Кароліну та Вадимка.

До того ж, саме мама вміє потішити свою зіркову дочку недієтичними борщами, смаженою печінкою, пюре з цибулею та морквою.

Фото з сайтів "Бліка" та "Бульвара"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів